გამოფენის „რეფერენდუმიდან დამოუკიდებლობამდე“ ფარგლებში დაგეგმილი ექსკურსიების გრაფიკი საქართველოს პარლამენტში


ფოტოგამოფენის თემატიკა

პერიოდი31 მარტი - 8 აპრილი, 2016 წ.
ადგილი:  საქართველოს პარლამენტი, თბილისი, შოთა რუსთაველის გამზირი № 8  

*2016 წლის 30 მარტის მდგომარეობით 

თარიღი   საათი    ორგანიზაცია / ჯგუფი   რაოდენობა
             

01/04/2016

 

12:00

 

თბილისის მე-17 საჯარო სკოლის მოსწავლეთა ჯგუფი  

 

13

01/04/2016 

 

13:00 

 

თბილისის პირველი ექსპერიმენტული საჯარო სკოლის მოსწავლეთა ჯგუფი 

 

35

01/04/2016

 

14:00

 

რუსთავის მუზეუმის პროგრამის "იუნკერთა ნაკვალევზე" მონაწილეები

 

27

01/04/2016   15:00    თბილისის 209-ე საჯარო სკოლის მოსწავლეთა ჯგუფი   30
             

01/04/2016

 

16:00

 

თბილისის 76-ე საჯარო სკოლის მოსწავლეთა ჯგუფი

 

14

04/04/2016

 

11:00

 

თბილისის 122-ე საჯარო სკოლის მოსწავლეთა ჯგუფი

 

16

04/04/2016

 

12:00

 

თბილისის 64-ე საჯარო სკოლის მოსწავლეთა ჯგუფი

 

22

04/04/2016

 

12:00

 

ყვარლის  მუნიციპალიტეტის  სოფელ  სანავარდოს ტიციან ტაბიძის სახელობის სკოლის მოსწავლეთა ჯგუფი

 

15

04/04/2016

 

13:00

 

ეროვნული სკოლა "ლიდერის" მოსწავლეთა ჯგუფი

 

25

04/04/2016

 

15:00

 

თბილისის 140-ე საჯარო სკოლის მოსწავლეთა ჯგუფი

 

35

04/04/2016

 

16:00

 

აბაშის მუნიციპალიტეტის სოფ. ნოღოხაშისა და სოფ. საგვაზაოს საჯარო სკოლების მოსწავლეთა ჯგუფი

 

24

04/04/2016

 

17:00

 

თბილისის 87-ე საჯარო სკოლის მოსწავლეთა ჯგუფი

 

50

05/04/2016

 

10:00

 

მცხეთის მუნიციპალიტეტის მე-2 საჯარო სკოლის მოსწავლეთა ჯგუფი

 

22

05/04/2016

 

11:00

 

დაბა ადიგენის საჯარო სკოლის მოსწავლეთა ჯგუფი

 

22

05/04/2016

 

12:00

 

ქუთაისის 24-ე საჯარო სკოლის მოსწავლეთა ჯგუფი

 

25

05/04/2016

 

14:00

 

ქუთაისის 158-ე საჯარო სკოლის მოსწავლეთა ჯგუფი

 

22

05/04/2016

 

14:00

 

ქუთაისის 158-ე საჯარო სკოლის მოსწავლეთა ჯგუფი

 

31

05/04/2016

 

15:00

 

თბილისის 108-ე საჯარო სკოლის მოსწავლეთა ჯგუფი

 

44

05/04/2016

 

16:00

 

მცხეთის მუნიციპალიტეტის სოფელ ჩარდახის სკოლის მოსწავლეთა ჯგუფი

 

26

05/04/2016

 

17:00

 

თბილისის 87-ე საჯარო სკოლის მოსწავლეთა ჯგუფი

 

33

06/04/2016

 

11:00

 

თბილისის 145-ე საჯარო სკოლის მოსწავლეთა ჯგუფი

 

35

06/04/2016 

 

12:00 

 

სკოლა-ლიცეუმ „ცოდნის“ მოსწავლეთა ჯგუფი

 

22

06/04/2016 

 

13:00

 

თბილისის 176-ე საჯარო სკოლის მოსწავლეთა ჯგუფი

 

33

06/04/2016

 

14:00

 

თბილისის 51-ე საჯარო სკოლის მოსწავლეთა ჯგუფი

 

30

06/04/2016 

 

15:00

 

წალკის მე-2 საჯარო სკოლის მოსწავლეთა ჯგუფი

 

21

06/04/2016

 

15:00

 

წალკის პირველი საჯარო სკოლის მოსწავლეთა ჯგუფი

  21 

06/04/2016

 

16:00

 

თბილისის 208-ე საჯარო სკოლის მოსწავლეთა ჯგუფი

 

20

06/04/2016

 

17:00

 

თბილისის 136-ე საჯარო სკოლის მოსწავლეთა ჯგუფი

 

20

07/04/2016

 

12:00

 

თბილისის 114-ე საჯარო სკოლის მოსწავლეთა ჯგუფი

 

14

07/04/2016

 

12:00

 

თბილისის მე-2 საჯარო სკოლის მოსწავლეთა ჯგუფი

 

13

07/04/2016

 

12:00

 

ავლიპე ზურაბიშვილის სახელობის ქალაქ სიღნაღის საჯარო სკოლის მოსწავლეთა ჯგუფი

 

19

07/04/2016

 

13:00

 

თბილისის 130-ე საჯარო სკოლის მოსწავლეთა ჯგუფი

 

54

07/04/2016

 

13:00

 

ყვარლის მუნიციპალიტეტის სოფელ წიწკანაანთსერის საჯარო სკოლის მოსწავლეთა ჯგუფი

 

19

07/04/2016

 

15:00

 

თბილისის მე-11 საჯარო სკოლის მოსწავლეთა ჯგუფი

 

18

07/04/2016

 

15:00

 

თბილისის 89-ე საჯარო სკოლის მოსწავლეთა ჯგუფი

 

26

07/04/2016

 

16:00

 

თბილისის 136-ე საჯარო სკოლის მოსწავლეთა ჯგუფი

 

46

07/04/2016

 

16:00

 

თბილისის 219-ე საჯარო სკოლის მოსწავლეთა ჯგუფი

 

17

07/04/2016

 

16:00

 

თბილისის 37-ე საჯარო სკოლის მოსწავლეთა ჯგუფი

 

14

07/04/2016

 

17:00

 

თბილისის 156-ე საჯარო სკოლის მოსწავლეთა ჯგუფი

 

46

08/04/2016

 

11:00

 

თბილისის მე-8 საჯარო სკოლის მოსწავლეთა ჯგუფი

  18

08/04/2016

 

11:00

 

თბილისის მე-4 საჯარო სკოლის მოსწავლეთა ჯგუფი

  50 

08/04/2016

 

12:00

 

გენერალ გიორგი კვინიტაძის სახ.კადეტთა სამხედრო ლიცეუმის ჯგუფი

 

28

08/04/2016

 

12:00

 

სამების საჯარო სკოლის მოსწავლეთა ჯგუფი

 

19

08/04/2016

 

13:00

 

საჩხერის მუნიციპალიტეტის სოფელ გორისის საჯარო სკოლის მოსწავლეთა ჯგუფი

 

30

08/04/2016

 

15:00

 

თეთრიწყაროს მუნიციპალიტეტის სოფელ ბოგვის საჯარო სკოლის მოსწავლეთა ჯგუფი

 

26

08/04/2016

 

16:00 

 

ზაზა ფერაძის სახელობის ზესტაფონის მუნიციპალიტეტის სოფელ შორაპნის საჯარო სკოლის მოსწავლეთა ჯგუფი

 

22

08/04/2016

 

16:00

 

ქ. თბილისის 217-ე საჯარო სკოლის მოსწავლეთა ჯგუფი

 

21

08/04/2016

 

17:00

 

თბილისის 87-ე საჯარო სკოლის მოსწავლეთა ჯგუფი

 

55

08/04/2016

 

17:00

 

თბილისის 99-ე საჯარო სკოლის მოსწავლეთა ჯგუფი

 

47

09/04/2016

 

12:00

 

ლანჩხუთის მუნიციპალიტეტის სოფელ სუფსის საჯარო სკოლის მოსწავლეთა ჯგუფი

 

19

09/04/2016

 

13:00

 

ყვარლის მუნიციპალიტეტის სოფელ წიწკანაანთსერის საჯარო სკოლის მოსწავლეთა ჯგუფი

 

19

09/04/2016

 

13:00

 

გორის მუნიციპალიტეტის პირველი საჯარო სკოლის მოსწავლეთა ჯგუფი

 

24

09/04/2016

 

14:00

 

ქ. თბილისის 162-ე საჯარო სკოლის მოსწავლეთა ჯგუფი

  25 

09/04/2016

 

14:00

 

შმაგი გოგშელიძის სახელობის მცხეთის მუნიციპალიტეტის სოფელი ლისის საჯარო სკოლის მოსწავლეთა ჯგუფი

 

22

                                                                                                                                                        

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           

   

დაინტერესების შემთხვევაში, გთხოვთ, დაგვიკავშირდეთ:

საქართველოს პარლამენტი
საზოგადოებასთან ურთიერთობისა და ინფორმაციის დეპარტამენტი
ტელ: (032) 2 28 16 90; (032) 2 28 16 93 
ელ.ფოსტა[email protected] და/ან [email protected]