დიმიტრი ხუნდაძე დიმიტრი ხუნდაძე
  • ☎ (ქუთაისი)
  • (+99532)2289122
  • ☎ (თბილისი)
  • (+99532)2281207
  • ოთახი (თბილისი)
  • C-639
  • ოთახი (ქუთაისი)
  • C-012-014
  • დაბადების თარიღი
  • 30-11-1968

საქართველოს IX მოწვევის პარლამენტი (18-11-2016 )

საქართველოს VIII მოწვევის პარლამენტი (21-10-2012 - 18-11-2016)

  • პარლამენტის წევრი
  • საარჩევნო ბლოკი: „ბიძინა ივანიშვილი - ქართული ოცნება“
  • საარჩევნო ფორმა: მაჟორიტარული
  • მცხეთა

მაჟორიტარი პარლამენტის წევრის ბიურო

  • მისამართი
  • მცხეთა, ანტიოქიის ქუჩა №7
  • ბიუროს ტელეფონის ნომერი
  • 2512740
  • მიღების დღეები
  • წინასწარ ჩაწერით

განათლება

  • საგანმანათლებლო დაწესებულება
  • თბილისის სამედიცინო აკადემია
  • სპეციალობა
  • პედიატრია

სამუშაო გამოცდილება

  • ს. ხეჩინაშვილის სახელობის საუნივერსიტეტო კლინიკის ექიმი ორდინატორი (2001 - 2012)
  • სახელმწიფო სამედიცინო აკადემიის კათედრის ასპირანტი (1996 - 1998)
  • სამხედრო სავალდებულო სამსახური (1987 - 1989)
  • მცხეთის რაიონული საავადმყოფოს ქირურგიული მიმღების სანიტარი (1985 - 1987)

ფრაქცია

  • arrow
    ფრაქცია „ქართული ოცნება“ - ფრაქციის წევრი (18-11-2016 )
  • arrow
    ფრაქცია „ქართული ოცნება“ - ფრაქციის წევრი (21-10-2012 - 18-11-2016)

კომიტეტი

  • arrow
    ჯანმრთელობის დაცვისა და სოციალურ საკითხთა კომიტეტი - კომიტეტის თავმჯდომარის პირველი მოადგილე (21-11-2016 )
  • arrow
    ჯანმრთელობის დაცვისა და სოციალურ საკითხთა კომიტეტი - კომიტეტის წევრი (18-11-2016 - 21-11-2016)
  • arrow
    ჯანმრთელობის დაცვისა და სოციალურ საკითხთა კომიტეტი - კომიტეტის თავმჯდომარე (21-10-2012 - 18-11-2016)

საპარლამენტო ჯგუფი

  • arrow
    ავსტრალიის თანამეგობრობის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (10-03-2017 )
  • arrow
    არგენტინის რესპუბლიკის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (10-03-2017 )
  • arrow
    დანიის სამეფოს პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (10-03-2017 )
  • arrow
    ესპანეთის სამეფოს პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (10-03-2017 )
  • arrow
    ინდოეთის რესპუბლიკის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (10-03-2017 )
  • arrow
    სამხრეთ აფრიკის რესპუბლიკის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (10-03-2017 )
  • arrow
    საფრანგეთის რესპუბლიკის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (10-03-2017 )
  • arrow
    პორტუგალიის რესპუბლიკის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის ხელმძღვანელი (10-03-2017 )
  • arrow
    ეკვადორის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (21-03-2014 - 18-11-2016)
  • arrow
    პორტუგალიის რესპუბლიკის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის ხელმძღვანელი (06-03-2013 - 18-11-2016)
  • arrow
    ინდოეთის რესპუბლიკის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (06-03-2013 - 18-11-2016)
  • arrow
    ავსტრალიის თანამეგობრობის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (06-03-2013 - 18-11-2016)
  • arrow
    ბრაზილიის ფედერაციული რესპუბლიკის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (06-03-2013 - 18-11-2016)
  • arrow
    უკრაინის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (06-03-2013 - 18-11-2016)

საპარლამენტო დელეგაცია

  • arrow
    მართლმადიდებლობის საპარლამენტთაშორისო ასამბლეა (IAO), ძირითადი შემადგენლობა - საპარლამენტო დელეგაციის წევრი (29-12-2016 )
  • arrow
    მართლმადიდებლობის საპარლამენტთაშორისო ასამბლეა, ძირითადი შემადგენლობა - საპარლამენტო დელეგაციის წევრი (21-11-2012 - 18-11-2016)