გიორგი იმნაძე გიორგი იმნაძე
  • დაბადების თარიღი
  • 17-07-1972

საქართველოს VII მოწვევის პარლამენტი (07-06-2008 - 21-10-2012)

  • პარლამენტის წევრი
  • საარჩევნო ბლოკი: „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა - გამარჯვებული საქართველოსთვის“
  • საარჩევნო ფორმა: პარტიული სიით

საქართველოს VI მოწვევის პარლამენტი (08-11-2005 - 07-06-2008)

  • პარლამენტის წევრი
  • საარჩევნო ბლოკი: ნაციონალური მოძრაობა - დემოკრატები
  • საარჩევნო ფორმა: პარტიული სიით

განათლება

  • საგანმანათლებლო დაწესებულება
  • საქართველოს აგრარული უნივერსიტეტი
  • სპეციალობა
  • მიწათმოწყობა

სამუშაო გამოცდილება

  • შპს. „ჰერმესი“ სამეთვალყურეო საბჭოს წევრი (2012 - 2013)
  • საქართველოს გარემოს დაცვისა და ბუნებრივი რესურსების მინისტრის მოადგილე (2004 - 2005)
  • საქყეო მეურნეობის სახელმქიფო დეპარტამენტის ტყოს დაცვის გენერალური ინსპექციის მთავარი სპეციალისტი (2003 - 2004)
  • ტყის სექტორის განვითარების ცენტრის ტექნიკური და ოპერაციული ასისტენტი (2002)
  • ტყის სექტორის განვითარების ცენტრის კონსულტანტი (2001)
  • სატყეო სექტორის განვითარების ფონდი „„ტყის განვითარების პროექტის“ მოსამზადებელი ჯგუფის წევრი (1998 - 2001)
  • ინსტიტუტი „საქსახტყემეურნეობაპროექტი“ ტყის სახელმწიფო კადასტრის საკოორდინაციო სამსახურის ინჟინერი (1997 - 1999)
  • სახაზინო საწარმო „საქტყეპროექტი“, ინჟინერი (1996 - 1997)
  • აგრარული უნივერსიტეტი, სტუდენტი (1990 - 1996)
  • რესპუბლიკური საწარმო „საქტყეკაკალნაყოფი“ რუსთავის სატყეოში ტყის კულტურების მუშა (1989 - 1990)

ფრაქცია

  • arrow
    ფრაქცია „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“ - ფრაქციის წევრი (07-08-2008 - 21-10-2012)
  • arrow
    ფრაქცია „ნაციონალური მოძრაობა - დემოკრატები“ - ფრაქციის წევრი (14-11-2005 - 07-06-2008)

კომიტეტი

  • arrow
    გარემოს დაცვისა და ბუნებრივი რესურსების კომიტეტი - კომიტეტის თავმჯდომარის მოადგილე (03-07-2008 - 21-10-2012)
  • arrow
    თავდაცვისა და უშიშროების კომიტეტი - კომიტეტის წევრი (11-06-2008 - 21-10-2012)
  • arrow
    თავდაცვისა და უშიშროების კომიტეტი - კომიტეტის წევრი (02-03-2006 - 07-06-2008)

საპარლამენტო ჯგუფი

  • arrow
    პარაგვაის რესპუბლიკის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (20-12-2011 - 21-10-2012)
  • arrow
    ნიდერლანდების პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (10-10-2008 - 21-10-2012)
  • arrow
    ყაზახეთის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (10-10-2008 - 21-10-2012)
  • arrow
    შვეიცარიის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (10-10-2008 - 21-10-2012)
  • arrow
    სლოვაკეთის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (11-11-2005 - 07-06-2008)

საპარლამენტო დელეგაცია

  • arrow
    სამხრეთ კავკასიის საპარლამენტო ინიციატივა, სათადარიგო შემადგენლობა - საპარლამენტო დელეგაციის წევრი (17-07-2009 - 21-10-2012)

სხვა

  • arrow
    პარლამენტის წევრის თანაშემწე (01-04-2014 - 19-11-2016)