ნოდარ ხადური ნოდარ ხადური
  • დაბადების თარიღი
  • 29-08-1970

საქართველოს VIII მოწვევის პარლამენტი (21-10-2012 - 07-11-2012)

  • პარლამენტის წევრი
  • საარჩევნო ბლოკი: „ბიძინა ივანიშვილი - ქართული ოცნება“
  • საარჩევნო ფორმა: პარტიული სიით

განათლება

  • საგანმანათლებლო დაწესებულება
  • თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი
  • სპეციალობა
  • მაკროეკონომიკა

სამუშაო გამოცდილება

  • სრული პროფესორი, ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისი სახელმწიფო უნივერისტეტი (2006 - )
  • საქართველოს ფინანსთა სამინისტრო, მინისტრის მოადგილე (2003 - 2004)
  • საქართველოს ეკონომიკის სამინისტრო, აპარატის უფროსი (1999 - 2000)
  • საქართველოს ფინანსთა სამინისტრო, შიდა ქართლის სამხარეო საფინანსო ადმინისტრაციის უფროსი (1998 - 1999)
  • საქართველოს ფინანსთა სამინისტრო, აპარატის უფროსი (1997 - 1998)
  • საქართველოს ეკონომიკის სამინისტრო, მინისტრის თანაშემწე (1996 - 1997)
  • ს/გ "ჩარხმშენებელი", ტექნიკური კონტროლიორი (1990 - 1992)
  • სამხედრო სამსახური სსრკ შეიარაღებულ ძალებში (1988 - 1990)
  • ს/გ "ჩარხმშენებელი", ზეინკალი (1987 - 1988)

აკადემიური ხარისხი

  • აკადემიური ხარისხი
  • ეკონომიკის მეცნიერებათა კანდიდატი

ფრაქცია

  • arrow
    ფრაქცია „ქართული ოცნება“ - ფრაქციის წევრი (21-10-2012 - 07-11-2012)

კომიტეტი

  • arrow
    საფინანსო-საბიუჯეტო კომიტეტი - კომიტეტის წევრი (22-10-2012 - 07-11-2012)

სხვა

  • arrow
    კომიტეტის აპარატის უფროსი (10-07-2000 - 23-06-2003)