გელა ხვედელიძე გელა ხვედელიძე
  • დაბადების თარიღი
  • 14-10-1966

საქართველოს VIII მოწვევის პარლამენტი (21-10-2012 - 07-11-2012)

  • პარლამენტის წევრი
  • საარჩევნო ბლოკი: „ბიძინა ივანიშვილი - ქართული ოცნება“
  • საარჩევნო ფორმა: პარტიული სიით

ფრაქცია

  • arrow
    ფრაქცია „ქართული ოცნება“ - ფრაქციის წევრი (21-10-2012 - 07-11-2012)

კომიტეტი

  • arrow
    საფინანსო-საბიუჯეტო კომიტეტი - კომიტეტის წევრი (22-10-2012 - 07-11-2012)

სხვა

  • arrow
    უმრავლესობა - საპარლამენტო უმრავლესობის მდივანი (21-10-2012 - 07-11-2012)