გოჩა შანიძე გოჩა შანიძე
  • დაბადების თარიღი
  • 18-02-1966

საქართველოს VII მოწვევის პარლამენტი (18-06-2010 - 21-10-2012)

  • პარლამენტის წევრი
  • საარჩევნო ბლოკი: „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა - გამარჯვებული საქართველოსთვის“
  • საარჩევნო ფორმა: მაჟორიტარული
  • ოზურგეთი

განათლება

  • საგანმანათლებლო დაწესებულება
  • ჩეხეთის უმაღლესი ტექნიკური სასწავლებელი
  • სპეციალობა
  • მანქანათმშენებლობის ტექნოლოგია

სამუშაო გამოცდილება

  • საქართველოს თვითმმართველობათა ეროვნული ასოციაცია, რეგიონალური კოორდინატორი (2009 - 2010)
  • შპს "გეოპლანტოზურგეთი", გენერალური დირექტორი (2008 - 2009)
  • სახელმწიფო კანცელარიასთან არსებული სოციალური მართვისა და ინფორმაციის ცენტრი, რეგიონალური სამსახურის ხელმძღვანელი (1997 - 2000)
  • გურიის სამხარეო ადმინისტრაცია, სახელმწიფო რწმუნებულის მთავარი მრჩეველი საინფორმაციო საკითხებში (1995 - 1999)
  • ოზურგეთის ახალგაზრდა მეცნიერთა კლუბი, თავმჯდომარე (1995 - 2010)
  • ბუნებათსარგებლობის სასწავლო ინსტიტუტი, ინფორმატიკის ლექტორი (1991 - 1994)
  • მელექედურის საშუალო სკოლა, ინფორმატიკისა და ხაზვის პედაგოგი (1990 - 1991)
  • ჩაის, სუბტროპიკულ კულტურათა და ჩაის მრეწველობის სამეცნიერო საწარმოო გაერთიანება, მექანიზაციის განყოფილება, მეცნიერ–თანამშრომელი (1989 - 1995)

ფრაქცია

  • arrow
    ფრაქცია „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“ - ფრაქციის წევრი (21-06-2010 - 21-10-2012)

კომიტეტი

  • arrow
    განათლების, მეცნიერებისა და კულტურის კომიტეტი - კომიტეტის წევრი (21-06-2010 - 21-10-2012)