მამუკა გოგატიშვილი მამუკა გოგატიშვილი
  • დაბადების თარიღი
  • 03-01-1972

საქართველოს VII მოწვევის პარლამენტი (07-06-2008 - 21-10-2012)

  • პარლამენტის წევრი
  • საარჩევნო ბლოკი: „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა - გამარჯვებული საქართველოსთვის“
  • საარჩევნო ფორმა: მაჟორიტარული
  • ჭიათურა

განათლება

  • საგანმანათლებლო დაწესებულება
  • ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი
  • სპეციალობა
  • მაკროეკონომიკა
  • საგანმანათლებლო დაწესებულება
  • კემბრიჯის ინტერნაციონალური კოლეჯი
  • სპეციალობა
  • გაყიდვების მენეჯმენტი და მარკეტინგი

სამუშაო გამოცდილება

  • ჭიათურის მუნიციპალიტეტის გამგეობა, გამგებელი. (2005 - 2008)
  • ჭიათურის მუნიციპალიტეტის გამგეობა, გამგებელის პირველი მოადგილე. (2004 - 2005)
  • ქუთაისის საგადასახადო ინსპექცია, გადასახადების ადმინისტრირების სამმართველოს ჭიათურის განყოფილება, უფროსი. (2004)
  • ჭიათურის საგადასახადო ინსპექცია, ინსპექციის უფროსი. (2000 - 2004)
  • ჭიათურის რაიონის გამგეობა, გამგებლის პირველი მოადგილე. (1999 - 2000)
  • ჭიათურის მერია, მერის მრჩეველი, ვიცე მერი. (1995 - 1999)
  • ჭიათურის სასწავლო–სამეცნიერო ცენტრი, ჰუმანიტარულ–ეკონომიკური ინსტიტუტი, პედაგოგი. (1994 - 1996)
  • ს/გ "ჭიათურმანგანუმი", მუშა. (1989 - 1990)

ფრაქცია

  • arrow
    ფრაქცია „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“ - ფრაქციის წევრი (07-08-2008 - 21-10-2012)

კომიტეტი

  • arrow
    სპორტისა და ახალგაზრდულ საქმეთა კომიტეტი - კომიტეტის წევრი (24-06-2008 - 21-10-2012)
  • arrow
    საფინანსო-საბიუჯეტო კომიტეტი - კომიტეტის წევრი (11-06-2008 - 21-10-2012)

საპარლამენტო ჯგუფი

  • arrow
    იტალიის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (10-10-2008 - 21-10-2012)
  • arrow
    ლატვიის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (10-10-2008 - 21-10-2012)
  • arrow
    საბერძნეთის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (10-10-2008 - 21-10-2012)