ზურაბ აბულაძე ზურაბ აბულაძე
  • დაბადების თარიღი
  • 22-12-1968

საქართველოს VI მოწვევის პარლამენტი (14-03-2006 - 07-06-2008)

  • პარლამენტის წევრი
  • საარჩევნო ბლოკი: ნაციონალური მოძრაობა - დემოკრატები
  • საარჩევნო ფორმა: პარტიული სიით

განათლება

  • საგანმანათლებლო დაწესებულება
  • თბილისის პოლიტექნიკური ტექნიკუმი
  • სპეციალობა
  • სამრეწველო-სამოქალაქო მშენებლობა
  • საგანმანათლებლო დაწესებულება
  • თბილისის სულხან-საბა ორბელიანის სახელობის სახელმწიფო პედაგოგიური უნივერსიტეტი
  • სპეციალობა
  • ისტორია

სამუშაო გამოცდილება

  • შპს "ცფ" ტექნიკური უზრუნველყოფის განყოფილების უფროსი (2004 - 2006)
  • შპს "ცფ" სამუშაოთა მწარმოებელი (2003 - 2004)
  • შპს "არზა" ინჟინერი (1998 - 2003)
  • შპს "ირაკლი ს.გ." სარეკლამო აგენტი (1995 - 1998)
  • შპს "კოლხეთი" სამუშაოთა მწარმოებელი (1994 - 1985)
  • თბილისის ადმინისტრაციული ინსპექცია. ინსპექტორ-კონტროლიორი (1994 - 1994)
  • კომერციული ფირმა"ბურჯი" - ექსპედიტორი (1991 - 1994)
  • სარემონტო სამშენებლო სამმართველო. ბრიგადირი (1968 - 1991)

ფრაქცია

  • arrow
    ფრაქცია „ნაციონალური მოძრაობა - დემოკრატები“ - ფრაქციის წევრი (14-03-2006 - 07-06-2008)

კომიტეტი

  • arrow
    საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტი - კომიტეტის წევრი (22-06-2006 - 07-06-2008)