პაატა ბაკურაძე პაატა ბაკურაძე
  • დაბადების თარიღი
  • 07-10-1960

საქართველოს IV მოწვევის პარლამენტი (19-03-1999 - 20-11-1999)

  • პარლამენტის წევრი
  • საარჩევნო ბლოკი: პოლიტიკური ორგანიზაცია - ეროვნულ-დემოკრატიული პარტია (ედპ)
  • საარჩევნო ფორმა: პარტიული სიით

განათლება

  • საგანმანათლებლო დაწესებულება
  • საქართველოს პოლიტექნიკური ინსტიტუტი
  • სპეციალობა
  • თბომომარაგება და ვენტილაცია

სამუშაო გამოცდილება

  • ეროვნულ-დემოკრატიული პარტიის ქვემო ქართლის სამხარეო ბიუროს მდივანი (1994 - )
  • ეროვნულ-დემოკრატიული პარტიის ქვემო ქართლის სამხარეო ბიუროს საორგანიზაციო სამსახურის უფროსი (1992 - 1994)
  • ეროვნულ-დემოკრატიული პარტიის რუსთავის კომიტეტის თავმჯდომარე (1989 - 1992)
  • სგ „აზოტის“ ცვლის უფროსის თანაშემწე (1988 - 1991)
  • საქართველოს პოლიტექნიკური ინსტიტუტი (1982 - 1988)
  • საქართველოს მთავარი სამონტაჟო და სპეციალური სამშენებლო სამმართველოს მე-4 თანრიგის მუშა (1982)
  • სამჭოთა არმიის რიგებში სამსახური (1979 - 1981)
  • თბილისის სარემონტო სამშენებლო სამმართველოს მე-3 თანრიგის მუშა (1977 - 1979)

კომიტეტი

  • arrow
    თვითმმართველობის და რეგიონალური პოლიტიკის კომიტეტი - კომიტეტის წევრი (14-05-1999 - 20-11-1999)