მალხაზი ბეგიაშვილი მალხაზი ბეგიაშვილი
  • დაბადების თარიღი
  • 24-06-1969

საქართველოს VI მოწვევის პარლამენტი (22-04-2004 - 26-10-2004)

  • პარლამენტის წევრი
  • საარჩევნო ბლოკი: ნაციონალური მოძრაობა - დემოკრატები
  • საარჩევნო ფორმა: პარტიული სიით

განათლება

  • საგანმანათლებლო დაწესებულება
  • საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტი
  • სპეციალობა
  • სამრეწველო და სამოქალაქო მშენებლობა
  • საგანმანათლებლო დაწესებულება
  • თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი
  • სპეციალობა
  • სამართალმცოდნეობა

სამუშაო გამოცდილება

  • საქართველოს პრეზიდენტის რეგიონული მართვისა და კოორდინაციის სამსახურის უფროსი (2003 - 2004)
  • სიღნაღის რაიონის გამგებელი (1999 - 2001)
  • საქართველოს პრეზიდენტის რწმუნებულის მოადგილე კახეთში (1998 - 1999)
  • საქართველოს მოქალაქეთა კავშირის რეგიონული დეპარტამენტის ხელმძღვანელი (1994 - 1996)
  • ხისრის სკოლის მასწავლებელი (1993 - 1994)

ფრაქცია

  • arrow
    ფრაქცია „ნაციონალური მოძრაობა - დემოკრატები“ - ფრაქციის წევრი (24-04-2004 - 26-10-2004)

კომიტეტი

  • arrow
    აგრარულ საკითხთა კომიტეტი - კომიტეტის წევრი (10-05-2004 - 26-10-2004)
  • arrow
    თავდაცვისა და უშიშროების კომიტეტი - კომიტეტის წევრი (28-04-2004 - 26-10-2004)