გიორგი ბეზარაშვილი გიორგი ბეზარაშვილი
  • დაბადების თარიღი
  • 07-07-1971

საქართველოს VI მოწვევის პარლამენტი (22-04-2004 - 07-06-2008)

  • პარლამენტის წევრი
  • საარჩევნო ბლოკი: ნაციონალური მოძრაობა - დემოკრატები
  • საარჩევნო ფორმა: პარტიული სიით

განათლება

  • საგანმანათლებლო დაწესებულება
  • საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტი
  • სპეციალობა
  • წყალმომარაგება და წყალირინება

სამუშაო გამოცდილება

  • შპს "თბილწყალკანალი" წყალსადენის ქსელების ექსპლუატაციის სამსახურების უფროსის მოადგილე (2002 - 2004)
  • შპს "თბილწყალკანალი" სადისპეჩერო სამსახურის ინჟინერ-მექანიკოსი (2002 - 2002)
  • შპს ფირმა "სვეტიცხოველი" მომარაგების უფროსი (1994 - 1994)
  • მუნიციპალური საქარმო "თბილწყალკანალი" ქსელის ოსტატი (1994 - 2002)
  • სპი-ს მოსამზადებელი განყოფილება. სტიდენტი (1988 - 1989)
  • საპროექტო ინსტიტუტი "საქსახაგრომრეწვმშენი" ტექნიკი (1988 - 1988)

ფრაქცია

  • arrow
    ფრაქცია „ნაციონალური მოძრაობა - დემოკრატები“ - ფრაქციის წევრი (24-04-2004 - 07-06-2008)

კომიტეტი

  • arrow
    გარემოს დაცვისა და ბუნებრივი რესურსების კომიტეტი - კომიტეტის თავმჯდომარის მოადგილე (26-04-2004 - 07-06-2008)

საპარლამენტო ჯგუფი

  • arrow
    უკრაინის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (11-11-2005 - 07-06-2008)
  • arrow
    ჩინეთის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (11-11-2005 - 07-06-2008)