ივანე გიორგაძე ივანე გიორგაძე
  • დაბადების თარიღი
  • 02-07-1961

საქართველოს IV მოწვევის პარლამენტი (25-11-1995 - 20-11-1999)

  • პარლამენტის წევრი
  • საარჩევნო ბლოკი: პოლიტიკური ორგანიზაცია - ეროვნულ-დემოკრატიული პარტია (ედპ)
  • საარჩევნო ფორმა: პარტიული სიით

(04-11-1992 - 25-11-1995)

  • პარლამენტის წევრი
  • საარჩევნო ბლოკი: პოლიტიკური ორგანიზაცია - ეროვნულ-დემოკრატიული პარტია (ედპ)
  • საარჩევნო ფორმა: პარტიული სიით

განათლება

  • საგანმანათლებლო დაწესებულება
  • საქართველოს სახელმწიფო პოლიტექნიკური ინსტიტუტი
  • სპეციალობა
  • წყალმომარაგება და კანალიზაცია

სამუშაო გამოცდილება

  • სახელმწიფო საბჭოს წევრი (1992)

ფრაქცია

  • arrow
    ფრაქცია „სახალხო“ - ფრაქციის თავმჯდომარე (22-11-1997 - 20-11-1999)
  • arrow
    ფრაქცია „ეროვნულ-დემოკრატი“ - ფრაქციის თავმჯდომარე (25-11-1995 - 22-11-1997)
  • arrow
    ფრაქცია "ლიბერალები" - ფრაქციის წევრი (08-12-1992 - 25-11-1995)

კომისია

  • arrow
    თავდაცვისა და ეროვნული უშიშროების კომისია - კომისიის წევრი (25-12-1992 - 25-11-1995)