მეგი გოცირიძე მეგი გოცირიძე
  • დაბადების თარიღი
  • 29-04-1970

საქართველოს VI მოწვევის პარლამენტი (22-04-2004 - 07-06-2008)

  • პარლამენტის წევრი
  • საარჩევნო ბლოკი: ნაციონალური მოძრაობა - დემოკრატები
  • საარჩევნო ფორმა: პარტიული სიით

განათლება

  • საგანმანათლებლო დაწესებულება
  • საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტი
  • სპეციალობა
  • ელექტროქიმიურ წარმოებათა ტექნოლოგია

სამუშაო გამოცდილება

  • საქართველოს სოციალური დაზღვევის ერთიანი სახელმწიფო ფონდის ისანი-სამგორის რ-ის ფილიალის უფროსი (2004)

ფრაქცია

  • arrow
    ფრაქცია „ნაციონალური მოძრაობა - დემოკრატები“ - ფრაქციის წევრი (24-04-2004 - 07-06-2008)

კომიტეტი

  • arrow
    ჯანმრთელობის დაცვისა და სოციალურ საკითხთა კომიტეტი - კომიტეტის წევრი (26-04-2004 - 07-06-2008)

საპარლამენტო ჯგუფი

  • arrow
    თურქეთის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (11-11-2005 - 07-06-2008)
  • arrow
    საფრანგეთის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (11-11-2005 - 07-06-2008)
  • arrow
    ფინეთის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (11-11-2005 - 07-06-2008)