გიორგი დავლაძე გიორგი დავლაძე
  • დაბადების თარიღი
  • 28-03-1966

საქართველოს VI მოწვევის პარლამენტი (01-12-2006 - 07-06-2008)

  • პარლამენტის წევრი
  • საარჩევნო ბლოკი: ნაციონალური მოძრაობა - დემოკრატები
  • საარჩევნო ფორმა: პარტიული სიით

განათლება

  • საგანმანათლებლო დაწესებულება
  • შრომის წითელი დროშის ორდენოსანი საქართველოს სასოფლო-სამეურნეო ინსტიტუტი
  • სპეციალობა
  • სატყეო მეურნეობა

სამუშაო გამოცდილება

  • გარემოს დაცვისა და ბუნებრივი რესურსების სატყეო დეპარტამენტის ტყის აღრიცხვის გან-ის უფროსი (2006 - 2006)
  • თბილისის კომპლექსური სატყეპარკო მეურნეობის დირექტორი (2004 - 2006)
  • თბილისის მერიის ვაკე-საბურთალოს გამგეობის მთავარი სპეციალისტი (2004 - 2004)
  • შპს „თბილისი“ მიწის კადასტრისა და საამზომველო ფირმის მენეჯერი (2003 - 2004)
  • „საქტყესელექციის“ მეურნეობის ინჟინერი (2002 - 2003)
  • შპს „თბილისი“ მიწის კადასტრისა და რეგისტრაციის საამზომველო ფირმის მენეჯერი (2000 - 2002)
  • თბილისის სატყეო მეურნეობის ლისის სატყეოს ტყის კულტურების ოსტატი,, ტყის დაცვის ინჟინერი (1992 - 2000)
  • თბილრემმშენის მე-3 ტრესტის ინჟინერი (1989 - 1990)
  • საბჭოთა არმია (1984 - 1986)
  • სასოფლო სამეურნეო ინსტიტუტი (1983 - 1990)

ფრაქცია

  • arrow
    ფრაქცია „ნაციონალური მოძრაობა - დემოკრატები“ - ფრაქციის წევრი (11-12-2006 - 07-06-2008)

კომიტეტი

  • arrow
    აგრარულ საკითხთა კომიტეტი - კომიტეტის წევრი (11-12-2006 - 07-06-2008)

საპარლამენტო ჯგუფი

  • arrow
    ყაზახეთის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (13-07-2007 - 07-06-2008)