ნოდარ ზაზაძე ნოდარ ზაზაძე
  • დაბადების თარიღი
  • 22-08-1961

საქართველოს IV მოწვევის პარლამენტი (25-11-1995 - 20-11-1999)

  • პარლამენტის წევრი
  • საარჩევნო ფორმა: მაჟორიტარული
  • №39 მაჟორიტარული საარჩევნო ოლქი

განათლება

  • საგანმანათლებლო დაწესებულება
  • ზოოტექნიკურ-სავეტერინარო სასწავლო-კვლევითი ინსტიტუტი
  • სპეციალობა
  • ზოოტექნია

სამუშაო გამოცდილება

  • საქართველოს უშიშროების კომიტეტი (1994 - 1995)
  • დეტექტიური საზოგადოება დელტას გან-ის უფროსი (1992 - 1994)
  • საქმონტაჟსპეცმშენის გაერთიანება (1989 - 1992)
  • ხაშურის რ-ნის მეფრინველეობის ფაბრიკის მთავარი ზოოინჟინერი (1987 - 1989)
  • სამხედრო სამსახური (1985 - 1986)
  • ქვიშხეთის საბჭოთა მეურნეობის მუშა (1978 - 1980)

ფრაქცია

  • arrow
    ფრაქცია " მაჟორიტარ-სოციალისტი" - ფრაქციის წევრი (27-02-1998 - 20-11-1999)
  • arrow
    ფრაქცია „მაჟორიტარი“ - ფრაქციის წევრი (25-11-1995 - 27-02-1998)

კომიტეტი

  • arrow
    აგრარულ საკითხთა კომიტეტი - კომიტეტის წევრი (17-10-1997 - 20-11-1999)
  • arrow
    თვითმმართველობის და რეგიონალური პოლიტიკის კომიტეტი - კომიტეტის წევრი (12-12-1995 - 17-10-1997)
  • arrow
    საკონსტიტუციო, იურიდიულ საკითხთა და კანონიერების კომიტეტი - კომიტეტის წევრი (12-12-1995 - 20-11-1999)

კომისია

  • arrow
    საქართველოს პარლამენტის კორუფციასთან ბრძოლის დროებითი საგამომძიებლო კომისია - კომისიის წევრი (08-03-1996 - 20-11-1999)

საპარლამენტო დელეგაცია

  • arrow
    ბალტიისპირეთი - საპარლამენტო დელეგაციის წევრი (12-12-1997 - 20-11-1999)