რევაზი მიქაძე რევაზი მიქაძე
  • დაბადების თარიღი
  • 21-08-1962

საქართველოს VI მოწვევის პარლამენტი (22-04-2004 - 07-06-2008)

  • პარლამენტის წევრი
  • საარჩევნო ბლოკი: ნაციონალური მოძრაობა - დემოკრატები
  • საარჩევნო ფორმა: პარტიული სიით

განათლება

  • საგანმანათლებლო დაწესებულება
  • თბილისის საესტრადო და საცირკო ხელოვნების სახელმწიფო სასწავლებელი
  • სპეციალობა
  • ესტრადისა და ცირკის მსახიობი

სამუშაო გამოცდილება

  • აბაშის რ-ის კ/სახლის დირექტორი (1993 - 1994)
  • აბაშის რ-ის კ/სახლის სამხატვრო ხელმძღვანელი (1990 - 1993)
  • აბაშის რ-ის კ/სახლის ინსტრუქტორი (1986 - 1990)
  • ს.ძველი აბაშიძის კლუბის გამგე (1986)
  • ს.გულეხეთის კლუბის გამგე (1985 - 1986)
  • სამხედრო სავალდებულო სამსახური (1980 - 1982)
  • თბილისის საესტრადო-საცირკო ხელოვნების სახელმწიფო სასწავლებელი (1979 - 1985)

ფრაქცია

  • arrow
    ფრაქცია „ნაციონალური მოძრაობა - დემოკრატები“ - ფრაქციის წევრი (24-04-2004 - 07-06-2008)

კომიტეტი

  • arrow
    განათლების, მეცნიერების, კულტურისა და სპორტის კომიტეტი - კომიტეტის წევრი (28-04-2004 - 07-06-2008)

საპარლამენტო ჯგუფი

  • arrow
    ისრაელის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (11-11-2005 - 07-06-2008)
  • arrow
    პოლონეთის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (11-11-2005 - 07-06-2008)