მამუკა მხეიძე მამუკა მხეიძე
  • დაბადების თარიღი
  • 08-08-1970

საქართველოს VI მოწვევის პარლამენტი (13-08-2004 - 07-06-2008)

  • პარლამენტის წევრი
  • საარჩევნო ბლოკი: ნაციონალური მოძრაობა - დემოკრატები
  • საარჩევნო ფორმა: პარტიული სიით

განათლება

  • საგანმანათლებლო დაწესებულება
  • ქუთაისის ნიკო მუსხელიშვილის სახელობის სახელმწიფო ტექნიკური უნივერსიტეტი
  • სპეციალობა
  • მანქანათმშენებლობის ტექნოლოგია

სამუშაო გამოცდილება

  • სამტრედიის რ-ის გამგებლის მოადგილე (2004)
  • სამტრედიის რ-ის გამგებლის მოადგილე (2003 - 2004)
  • სამტრედიის რაიონის გამგებლის თანაშემწე (2000 - 2003)
  • სამტრედიის რ-ის ახალგაზრდობის საქმეთა სახელმწიფო დეპარტამენტის რაიონული გან-ის საინფორმაციო უზრუნველყოფის ბიუროს მთავარი რედაქტორი (1998 - 2000)

ფრაქცია

  • arrow
    ფრაქცია „ნაციონალური მოძრაობა - დემოკრატები“ - ფრაქციის წევრი (14-09-2004 - 07-06-2008)

კომიტეტი

  • arrow
    საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტი - კომიტეტის წევრი (26-01-2005 - 07-06-2008)

საპარლამენტო ჯგუფი

  • arrow
    გერმანიის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (11-11-2005 - 07-06-2008)
  • arrow
    რუსეთის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (11-11-2005 - 07-06-2008)