დავით წულუკიძე დავით წულუკიძე
  • დაბადების თარიღი
  • 25-03-1960

საქართველოს IV მოწვევის პარლამენტი (18-09-1996 - 20-11-1999)

  • პარლამენტის წევრი
  • საარჩევნო ბლოკი: ბლოკი „სრულიად საქართველოს აღორძინების კავშირი“
  • საარჩევნო ფორმა: პარტიული სიით

განათლება

  • საგანმანათლებლო დაწესებულება
  • ბათუმის სახელმწიფო პედაგოგიური ინსტიტუტი
  • სპეციალობა
  • ისტორია-პედაგოგიკა

სამუშაო გამოცდილება

  • აჭარის არ ახალგაზრდობის საქმეთა სახელმწიფო დეპარტამენტის თავმჯდომარე (1996)
  • აჭარის არ პოლიგრაფიისა და საგამომცემლო საქმის სახელმწიფო დეპარტამენტის თავმჯდომარის პირველიმოადგილე (1996)
  • ქობულეთის პირველი სკოლის დირექტორი, ისტორიის მასწავლებელი (1989 - 1996)
  • გვარას საშუალო სკოლის დირექტორი, ისტორიის მასწავლებელი (1984 - 1989)
  • ხუცუბნის საშუალო სკოლის დირექტორის მოადგილე (1983 - 1984)
  • ს. წყავროკას საშუალო სკოლის უფროსი პიონერხელმძღვანელი (1979 - 1980)
  • ქობულეთის მე-7 საშუალო სკოლის უფროსი პიონერხელმძღვანელი (1977 - 1979)

ფრაქცია

  • arrow
    ფრაქცია „აღორძინება“ - ფრაქციის წევრი (18-09-1996 - 20-11-1999)

კომიტეტი

  • arrow
    საკონსტიტუციო, იურიდიულ საკითხთა და კანონიერების კომიტეტი - კომიტეტის წევრი (17-10-1997 - 20-11-1999)
  • arrow
    საპროცედურო საკითხთა და წესების კომიტეტი - კომიტეტის წევრი (02-05-1997 - 20-11-1999)
  • arrow
    საპროცედურო საკითხთა კომიტეტი - კომიტეტის წევრი (18-10-1996 - 02-05-1997)

საპარლამენტო დელეგაცია

  • arrow
    ეუთო - საპარლამენტო დელეგაციის წევრი (12-12-1997 - 20-11-1999)