დავით ნამგალაური დავით ნამგალაური
  • დაბადების თარიღი
  • 11-01-1978

საქართველოს VI მოწვევის პარლამენტი (22-04-2004 - 10-03-2005)

  • პარლამენტის წევრი
  • საარჩევნო ბლოკი: ნაციონალური მოძრაობა - დემოკრატები
  • საარჩევნო ფორმა: პარტიული სიით

განათლება

  • საგანმანათლებლო დაწესებულება
  • საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტი
  • სპეციალობა
  • ავტომობილები და საავტომობილო მეურნეობა

სამუშაო გამოცდილება

  • მცხეთა-მთიანეთის მხარეში პრეზიდენტის სახელმწიფო რწმუნებულის მოადგილე (2004)
  • საქართველოს მოქალაქეთა ახალგაზრდული კავშირი (2000 - )
  • თბილისის საბურთალოს გამგეობის ახალგაზრდობის საქმეთა სახელმწიფო დეპარტამენტის რაიონული გან-ის უფროსი სპეციალისტი (2000 - )
  • თბილისის ვაკე-საბურთალოს რ-ის ახალგაზრდობის საქმეთა საქალაქო სამსახურის მთავარი სპეციალისტი (2000 - )

ფრაქცია

  • arrow
    ფრაქცია „ნაციონალური მოძრაობა - დემოკრატები“ - ფრაქციის წევრი (24-04-2004 - 10-03-2005)

კომიტეტი

  • arrow
    რეგიონული პოლიტიკის, თვითმმართველობისა და მაღალმთიანი რეგიონების კომიტეტი - კომიტეტის წევრი (28-04-2004 - 10-03-2005)
  • arrow
    საფინანსო-საბიუჯეტო კომიტეტი - კომიტეტის წევრი (28-04-2004 - 10-03-2005)

კომისია

  • arrow
    ენერგეტიკის სექტორში არსებულ დარღვევათა შემსწავლელი დროებითი საგამოძიებო კომისია - კომისიის წევრი (16-09-2004 - 09-03-2005)