ნიკოლოზ ნაცვლიშვილი ნიკოლოზ ნაცვლიშვილი
  • დაბადების თარიღი
  • 27-11-1975

საქართველოს VI მოწვევის პარლამენტი (22-04-2004 - 07-06-2008)

  • პარლამენტის წევრი
  • საარჩევნო ბლოკი: ნაციონალური მოძრაობა - დემოკრატები
  • საარჩევნო ფორმა: პარტიული სიით

განათლება

  • საგანმანათლებლო დაწესებულება
  • თბილისის ჰუმანიტარულ-ეკონომიკური ინსტიტუტი
  • სპეციალობა
  • სამართალმცოდნეობა

სამუშაო გამოცდილება

  • საგარეჯოს რ-ის ერთიანი ნაციონალური მოძრაობის თავმჯდომარე (2004 - )
  • გიორგიწმინდის საკრებულოს წევრი (1998 - )

ფრაქცია

  • arrow
    ფრაქცია „ნაციონალური მოძრაობა - დემოკრატები“ - ფრაქციის წევრი (24-04-2004 - 07-06-2008)

კომიტეტი

  • arrow
    იურიდიულ საკითხთა კომიტეტი - კომიტეტის წევრი (28-04-2004 - 07-06-2008)

საპარლამენტო ჯგუფი

  • arrow
    აშშ-ის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (11-11-2005 - 07-06-2008)
  • arrow
    საფრანგეთის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (11-11-2005 - 07-06-2008)