ვლადიმერ გეგელაშვილი ვლადიმერ გეგელაშვილი
  • დაბადების თარიღი
  • 07-06-1978

საქართველოს VI მოწვევის პარლამენტი (22-04-2004 - 25-09-2007)

  • პარლამენტის წევრი
  • საარჩევნო ბლოკი: ნაციონალური მოძრაობა - დემოკრატები
  • საარჩევნო ფორმა: პარტიული სიით

განათლება

  • საგანმანათლებლო დაწესებულება
  • გორის სახელმწიფო უნივერსიტეტი
  • სპეციალობა
  • საერთაშორისო ეკონომიკური ურთიერთობები

სამუშაო გამოცდილება

  • საქართველოს ახალგაზრდობის საქმეთა სახელმწიფო დეპარტამენტის გორის რაიონული განყოფილების გამგე (2003 - 2004)

ფრაქცია

  • arrow
    ფრაქცია „ნაციონალური მოძრაობა - დემოკრატები“ - ფრაქციის წევრი (24-04-2004 - 25-09-2007)

კომიტეტი

  • arrow
    დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი - კომიტეტის წევრი (26-04-2004 - 25-09-2007)

საპარლამენტო ჯგუფი

  • arrow
    უკრაინის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (11-11-2005 - 25-09-2007)