ლევან მხეიძე ლევან მხეიძე
  • დაბადების თარიღი
  • 14-03-1976

საქართველოს VI მოწვევის პარლამენტი (22-04-2004 - 26-10-2004)

  • პარლამენტის წევრი
  • საარჩევნო ბლოკი: ნაციონალური მოძრაობა - დემოკრატები
  • საარჩევნო ფორმა: პარტიული სიით

განათლება

  • საგანმანათლებლო დაწესებულება
  • ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი
  • სპეციალობა
  • ბიზნეს-იურისტი

სამუშაო გამოცდილება

  • სს „თბილგაზის“ საბურთალოს N4 ცენტრის რეალიზაციის სამსახურის უფროსი (2002 - 2004)
  • შპს „გაზმშენის“ ოპერატიული სამსახურის უფროსი (2000 - 2002)
  • შს სამმართველოს მე-5 ქვეგანყოფილების პოლიციის ინსპექტორი, უმცროსი ლეიტენანტი (1997 - 2000)
  • შსს გ.გულუას სახელობის სპეცდანიშნულების რაზმის უმცროსი ინსპექტორი, ზემდეგი (1997)

ფრაქცია

  • arrow
    ფრაქცია „ნაციონალური მოძრაობა - დემოკრატები“ - ფრაქციის წევრი (24-04-2004 - 26-10-2004)

კომიტეტი

  • arrow
    თავდაცვისა და უშიშროების კომიტეტი - კომიტეტის წევრი (28-04-2004 - 26-10-2004)

საპარლამენტო დელეგაცია

  • arrow
    ეუთოს საპარლამენტო ასამბლეა, საპარლამენტო დელეგაციის ძირითადი შემადგენლობა - საპარლამენტო დელეგაციის წევრი (15-06-2004 - 26-10-2004)

საპარლამენტო საბჭო

  • arrow
    საქართველოს პარლამენტის თავმჯდომარის სათათბირო ორგანო - ხაზინადართა საბჭო - საბჭოს წევრი (15-05-2004 - 26-10-2004)