კონსტანტინე ბერიძე კონსტანტინე ბერიძე
  • დაბადების თარიღი
  • 05-04-1958

საქართველოს VI მოწვევის პარლამენტი (04-05-2004 - 07-06-2008)

  • პარლამენტის წევრი
  • საარჩევნო ბლოკი: ნაციონალური მოძრაობა - დემოკრატები
  • საარჩევნო ფორმა: პარტიული სიით

განათლება

  • საგანმანათლებლო დაწესებულება
  • თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი
  • სპეციალობა
  • მათემატიკა

სამუშაო გამოცდილება

  • შპს "მარტინ ბაუერ თბილისის" კონსულტანტი (1999 - 2003)
  • შპს "მარტინ ბაუერ სამტრედიას" დირექტორი (1998 - 1999)
  • შპს "მარტინ ბაუერ თბილისის" გურიის ბიუროს უფროსი (1997 - 1998)
  • შპს "მარტინ ბაუერ თბილისის" მენეჯერი (1996 - 1997)
  • სახელმწიფო საბჭოს რწმუნებული გურიის რეგიონში (1992 - 1992)
  • ჩაის მრეწველობის სამეცნიერო-საწარმოო გაერთიანება. მეცნიერ-თანამშრომელი (1986 - 1992)
  • ჩაის მრეწველობის სამეცნიერო-საწარმოო გაერთიანება. ინჟინერი (1985 - 1986)
  • მოსკოვის კვების მრეწველობის ტექნოლოგიური ინსტიტუტის ასპირანტი (1982 - 1984)
  • ჩაის მრეწველობის სამეცნიერო-კვლევითი ინსტიტუტი. ინჟინერი (1979 - 1982)

ფრაქცია

  • arrow
    ფრაქცია „ნაციონალური მოძრაობა - დემოკრატები“ - ფრაქციის წევრი (26-11-2004 - 07-06-2008)

კომიტეტი

  • arrow
    რეგიონული პოლიტიკის, თვითმმართველობისა და მაღალმთიანი რეგიონების კომიტეტი - კომიტეტის წევრი (26-11-2004 - 07-06-2008)

საპარლამენტო ჯგუფი

  • arrow
    დიდი ბრიტანეთის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (11-11-2005 - 07-06-2008)
  • arrow
    უკრაინის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (11-11-2005 - 07-06-2008)