გიორგი კენჭაძე გიორგი კენჭაძე
  • დაბადების თარიღი
  • 28-06-1971

საქართველოს VI მოწვევის პარლამენტი (22-04-2004 - 10-08-2004)

  • პარლამენტის წევრი
  • საარჩევნო ბლოკი: ნაციონალური მოძრაობა - დემოკრატები
  • საარჩევნო ფორმა: პარტიული სიით

ფრაქცია

  • arrow
    ფრაქცია „ნაციონალური მოძრაობა - დემოკრატები“ - ფრაქციის წევრი (24-04-2004 - 10-08-2004)

კომიტეტი

  • arrow
    ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის კომიტეტი - კომიტეტის წევრი (03-05-2004 - 08-07-2004)