ბეჟანი კალანდაძე ბეჟანი კალანდაძე
  • დაბადების თარიღი
  • 07-08-1977

საქართველოს VI მოწვევის პარლამენტი (22-04-2004 - 26-10-2004)

  • პარლამენტის წევრი
  • საარჩევნო ბლოკი: ნაციონალური მოძრაობა - დემოკრატები
  • საარჩევნო ფორმა: პარტიული სიით

განათლება

  • საგანმანათლებლო დაწესებულება
  • საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტი
  • სპეციალობა
  • სამართალმცოდნეობა

სამუშაო გამოცდილება

  • თბილისის საკრებულოს წევრი (2002 - 2004)
  • საქართველოს იუსტიციის სამინისტროს მოქალაქეობის, სამოქალაქო აქტების რეგისტრაციის, იმიგრაციის საკითხთა და ნოტარიუსის დეპარტამენტის უფროსი (2001 - 2002)

ფრაქცია

  • arrow
    ფრაქცია „ნაციონალური მოძრაობა - დემოკრატები“ - ფრაქციის წევრი (24-04-2004 - 26-10-2004)

კომიტეტი

  • arrow
    რეგიონული პოლიტიკის, თვითმმართველობისა და მაღალმთიანი რეგიონების კომიტეტი - კომიტეტის თავმჯდომარის მოადგილე (28-04-2004 - 26-10-2004)