კარლო მუშკუდიანი კარლო მუშკუდიანი
  • დაბადების თარიღი
  • 15-08-1945

საქართველოს V მოწვევის პარლამენტი (20-11-1999 - 22-04-2004)

  • პარლამენტის წევრი
  • საარჩევნო ბლოკი: საინიციატივო ჯგუფი
  • საარჩევნო ფორმა: მაჟორიტარული
  • ცაგერი

განათლება

  • საგანმანათლებლო დაწესებულება
  • საქართველოს ვ.ი.ლენინის სახელობის პოლიტექნიკური ინსტიტუტი
  • სპეციალობა
  • ხიდები და გვირაბები

სამუშაო გამოცდილება

  • შეზღუდული პასუხისმგებლობის საზოგადოება „მნვ“ გენერალური დირექტორი (1997 - 1999)
  • შეზღუდული პასუხისმგებლობის საზოგადოება „ველი“ გენერალური დირექტორი (1996 - 1997)
  • კაპიტალური მშენებლობისა და საიჯარო სამუშაოების განყოფილების უფროსი (1993 - 1996)
  • საწარმოო გაერთიანება „თბილავტოგზა“ საავტომობილო-ტრანსპორტის და გზების სამინისტრო (1989 - 1993)
  • N11 საგზაო სარემონტო სამშენებლო სამმართველოს უფროსი (1986 - 1989)
  • ცაგერის საგზაო-სარემონტო სამშენებლო საექსპლოატაციო სამმართველოს უფროსი (1979 - 1986)
  • N20 საგზაო საექსპლოატაციო უბნის უფროსი (1975 - 1979)
  • N 20 საგზაო საექსპლოატაციო უბანი, მთავარი ინჟინერი (1973 - 1975)
  • კომუნალურ საწარმოთა კომბინატის უფროსი (1972 - 1973)
  • კომუნალურ საწარმოთა კომბინატი, მთავარი ინჟინერი (1970 - 1972)
  • რაისაბჭო-აღმასკომის საწარმოო საგზაო უბანი, მთავარი ინჟინერი (1969 - 1970)
  • საქართველოს ვ.ი.ლენინის სახელობის პოლიტექნიკური ინსტიტუტი, სტუდენტი (1963 - 1969)
  • N 20 საგზაო საექსპლოატაციო უბანი, მუშა (1961 - 1963)

საპატიო წოდება

  • უმაღლესი საბჭოს პრეზიდიუმის საპატიო სიგელი (31-08-1990)

ფრაქცია

  • arrow
    ფრაქცია „საქართველოს რეგიონები - მაჟორიტარები“ (19.11.2001 - 22.04.2004) (19.11.2001 - 22.04.2004) - ფრაქციის წევრი (19-11-2001 - 22-04-2004)
  • arrow
    ფრაქცია „საქართველოს რეგიონები - მაჟორიტარები“ (15.10.2001 - 19.11.2001) - ფრაქციის წევრი (15-10-2001 - 19-11-2001)
  • arrow
    ფრაქცია „საქართველოს რეგიონები - მაჟორიტარები“ - ფრაქციის წევრი (20-11-1999 - 15-10-2001)

კომიტეტი

  • arrow
    გარემოს დაცვისა და ბუნებრივი რესურსების კომიტეტი - კომიტეტის წევრი (07-12-1999 - 22-04-2004)
  • arrow
    ჯანმრთელობის დაცვისა და სოციალურ საკითხთა კომიტეტი - კომიტეტის წევრი (07-12-1999 - 22-04-2004)

საპარლამენტო დელეგაცია

  • arrow
    საქართველოს პარლამენტის მუდმივმოქმედი ბალტიისპირეთის საპარლამენტო დელეგაცია - საპარლამენტო დელეგაციის წევრი (20-09-2002 - 22-04-2004)
  • arrow
    საქართველოს პარლამენტის მუდმივმოქმედი ბენილუქსის ქვეყნების საპარლამენტო დელეგაცია - საპარლამენტო დელეგაციის წევრი (20-09-2002 - 22-04-2004)
  • arrow
    საქართველოს პარლამენტის მუდმივმოქმედი ირანის საპარლამენტო დელეგაცია - საპარლამენტო დელეგაციის წევრი (20-09-2002 - 22-04-2004)
  • arrow
    საქართველოს პარლამენტის მუდმივმოქმედი არაბული ქვეყნების საპარლამენტო დელეგაცია - საპარლამენტო დელეგაციის წევრი (30-06-2000 - 20-09-2002)
  • arrow
    საქართველოს პარლამენტის მუდმივმოქმედი გერმანიის საპარლამენტო დელეგაცია - საპარლამენტო დელეგაციის წევრი (30-06-2000 - 20-09-2002)

სხვა

  • arrow
    მაჟორიტარი დეპუტატების საკოორდინატორო საბჭო - საბჭოს წევრი (12-02-2001 - 22-04-2004)