გიორგი მოსიძე გიორგი მოსიძე
  • ☎ (ქუთაისი)
  • (+99532)2289240
  • ☎ (თბილისი)
  • (+99532)2281278
  • ოთახი (თბილისი)
  • C-413
  • ოთახი (ქუთაისი)
  • C-230
  • დაბადების თარიღი
  • 05-05-1972

საქართველოს IX მოწვევის პარლამენტი (18-11-2016 )

მაჟორიტარი პარლამენტის წევრის ბიურო

  • მისამართი
  • თბილისი, ვარკეთილი3, II მ/რ, 30-ე კორპუსი
  • ბიუროს ტელეფონის ნომერი
  • 2270204
  • მიღების დღეები
  • წინასწარ ჩაწერით

განათლება

  • საგანმანათლებლო დაწესებულება
  • თბილისის სახელმწიფო სამედიცინო უნივერსიტეტი
  • სპეციალობა
  • სამკურნალო საქმე

სამუშაო გამოცდილება

  • შპს „პროდიუსერული ცენტრი „GameTV“ სატელევიზიო პროექტის „რა? სად? როდის?“ ავტორი და წამყვანი (2007 - 2016)
  • თბილისის საკრებულოს ფრაქცია „ახალი მემარჯვენეების“ თავმჯდომარე (2004 - 2006)
  • პ/გ „ახალი მემარჯვენეების“ ახალგაზრდული ორგანიზაციის თავმჯდომარე (2002 - 2004)
  • საქართველოს საგარეო საქმეთა სამინისტროს საგარეო-პოლიტიკური ინფორმაციისა და საზოგადოებასთან ურთიერთობის დეპარტამენტის პირველი მდივანი (2000 - 2001)
  • საქართველოს სახელმწიფო კანცელარიის კულტურის, განათლების, მეცნიერებისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამსახურის რეფერენტი (1997 - 2000)
  • ინფექციური პათოლოგიის რესპუბლიკური ცენტრის ექიმი-ინტერნი (1995 - 1996)

ფრაქცია

  • arrow
    ფრაქცია „ქართული ოცნება“ - ფრაქციის წევრი (18-11-2016 )

კომიტეტი

  • arrow
    ევროპასთან ინტეგრაციის კომიტეტი - კომიტეტის წევრი (18-11-2016 )
  • arrow
    სპორტისა და ახალგაზრდულ საქმეთა კომიტეტი - კომიტეტის წევრი (18-11-2016 )

კომისია

  • arrow
    საქართველოს პარლამენტის ტერიტორიული მთლიანობის აღდგენის საკითხთა დროებითი კომისია - კომისიის მდივანი (10-03-2017 )
  • arrow
    საქართველოს პარლამენტის ტერიტორიული მთლიანობის აღდგენის საკითხთა დროებითი კომისია - კომისიის წევრი (01-03-2017 - 10-03-2017)

საპარლამენტო ჯგუფი

  • arrow
    ავსტრალიის თანამეგობრობის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (10-03-2017 )
  • arrow
    აზერბაიჯანის რესპუბლიკის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (10-03-2017 )
  • arrow
    ამერიკის შეერთებული შტატების პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (10-03-2017 )
  • arrow
    არგენტინის რესპუბლიკის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (10-03-2017 )
  • arrow
    ბელგიის სამეფოს პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (10-03-2017 )
  • arrow
    გერმანიის ფედერაციული რესპუბლიკის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (10-03-2017 )
  • arrow
    დანიის სამეფოს პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (10-03-2017 )
  • arrow
    დიდი ბრიტანეთისა და ჩრდილოეთ ირლანდიის გაერთიანებული სამეფოს პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (10-03-2017 )
  • arrow
    ელ-სალვადორის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (10-03-2017 )
  • arrow
    ესპანეთის სამეფოს პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (10-03-2017 )
  • arrow
    ესტონეთის რესპუბლიკის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (10-03-2017 )
  • arrow
    თურქმენეთის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (10-03-2017 )
  • arrow
    იამაიკის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის ხელმძღვანელი (10-03-2017 )
  • arrow
    იაპონიის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (10-03-2017 )
  • arrow
    ინდოეთის რესპუბლიკის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (10-03-2017 )
  • arrow
    ირანის ისლამური რესპუბლიკის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (10-03-2017 )
  • arrow
    ირლანდიის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (10-03-2017 )
  • arrow
    საბერძნეთის რესპუბლიკის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (10-03-2017 )
  • arrow
    ისრაელის სახელმწიფოს პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (10-03-2017 )
  • arrow
    იტალიის რესპუბლიკის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (10-03-2017 )
  • arrow
    კანადის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (10-03-2017 )
  • arrow
    კვიპროსის რესპუბლიკის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (10-03-2017 )
  • arrow
    კოსტა-რიკის რესპუბლიკის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (10-03-2017 )
  • arrow
    უკრაინის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის ხელმძღვანელი (10-03-2017 )
  • arrow
    ლატვიის რესპუბლიკის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (10-03-2017 )
  • arrow
    ლიტვის რესპუბლიკის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (10-03-2017 )
  • arrow
    მალაიზიის ფედერაციის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (10-03-2017 )
  • arrow
    მოლდოვის რესპუბლიკის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (10-03-2017 )
  • arrow
    ნიდერლანდების სამეფოს პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (10-03-2017 )
  • arrow
    ფინეთის რესპუბლიკის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (10-03-2017 )
  • arrow
    რუმინეთის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (10-03-2017 )
  • arrow
    შვედეთის სამეფოს პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (10-03-2017 )
  • arrow
    ჩეხეთის რესპუბლიკის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (10-03-2017 )
  • arrow
    ჩინეთის სახალხო რესპუბლიკის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (10-03-2017 )

საპარლამენტო დელეგაცია

  • arrow
    დემოკრატიისა და ეკონომიკური განვითარების ორგანიზაციის - სუამის საპარლამენტო ასამბლეა (GUAM PA), ძირითადი შემადგენლობა - საპარლამენტო დელეგაციის ხელმძღვანელი (15-12-2017 )
  • arrow
    ევროკავშირი-საქართველოს საპარლამენტო ასოცირების კომიტეტი (EU-GEORGIA PAC), ძირითადი შემადგენლობა - საპარლამენტო დელეგაციის წევრი (29-12-2016 )
  • arrow
    ევრონესტის საპარლამენტო ასამბლეა (EURONEST PA), სათადარიგო შემადგენლობა - საპარლამენტო დელეგაციის წევრი (29-12-2016 )

სხვა

  • arrow
    საქართველოს პარლამენტის, მოლდოვის რესპუბლიკის პარლამენტისა და უკრაინის ვერხოვნა რადას საპარლამენტო ასამბლეა - დელეგაციის წევრი (21-09-2018 )