გიორგი თოთლაძე გიორგი თოთლაძე
  • ☎ (ქუთაისი)
  • (+99532)2289230
  • ☎ (თბილისი)
  • (+99532)2281210
  • ოთახი (თბილისი)
  • C-225
  • ოთახი (ქუთაისი)
  • C-033
  • დაბადების თარიღი
  • 10-02-1983

საქართველოს IX მოწვევის პარლამენტი (18-11-2016 )

მაჟორიტარი პარლამენტის წევრის ბიურო

  • მისამართი
  • ქარელი, ნინოშვილის №3
  • ბიუროს ტელეფონის ნომერი
  • 369232222
  • მიღების დღეები
  • ორშაბათი 10:00 საათიდან

განათლება

  • საგანმანათლებლო დაწესებულება
  • გორის სახელმწიფო უნივერსიტეტი
  • სპეციალობა
  • სამართალმცოდნეობა

სამუშაო გამოცდილება

  • მპგ „ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველოს“ გორის საოლქო ორგანიზაციის თავმჯდომარე (2016 - )
  • შიდა ქართლში სახელმწიფო რწმუნებულის - გუბერნატორის პირველი მოადგილე (2014 - 2015)
  • მპგ „ქართული ოცნება - დემოკრატიული საქართველოს“ ქარელის საოლქო ორგანიზაციის თავმჯდომარე (2013 - 2015)
  • ქარელის მუნიციპალიტეტის გამგებლის მოადგილე (2009 - 2010)
  • ქარელის ტერიტორიული ორგანოს რწმუნებული (2008 - 2009)

ფრაქცია

  • arrow
    ფრაქცია „ქართული ოცნება“ - ფრაქციის წევრი (18-11-2016 )

კომიტეტი

  • arrow
    აგრარულ საკითხთა კომიტეტი - კომიტეტის წევრი (07-02-2017 )
  • arrow
    სპორტისა და ახალგაზრდულ საქმეთა კომიტეტი - კომიტეტის წევრი (18-11-2016 )

საპარლამენტო ჯგუფი

  • arrow
    ბოლივიის მრავალეროვნული სახელმწიფოს პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (10-03-2017 )
  • arrow
    ბულგარეთის რესპუბლიკის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (10-03-2017 )
  • arrow
    გერმანიის ფედერაციული რესპუბლიკის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (10-03-2017 )
  • arrow
    გვატემალის რესპუბლიკის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (10-03-2017 )
  • arrow
    დანიის სამეფოს პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (10-03-2017 )
  • arrow
    ესპანეთის სამეფოს პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (10-03-2017 )
  • arrow
    ესტონეთის რესპუბლიკის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (10-03-2017 )
  • arrow
    იაპონიის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (10-03-2017 )
  • arrow
    იტალიის რესპუბლიკის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (10-03-2017 )
  • arrow
    სერბეთის რესპუბლიკის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (10-03-2017 )
  • arrow
    კორეის რესპუბლიკის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (10-03-2017 )
  • arrow
    სლოვენიის რესპუბლიკის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (10-03-2017 )
  • arrow
    უნგრეთის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (10-03-2017 )
  • arrow
    ლიტვის რესპუბლიკის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (10-03-2017 )
  • arrow
    ნიდერლანდების სამეფოს პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (10-03-2017 )
  • arrow
    ფინეთის რესპუბლიკის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (10-03-2017 )
  • arrow
    პოლონეთის რესპუბლიკის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (10-03-2017 )
  • arrow
    რუმინეთის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (10-03-2017 )
  • arrow
    ჩეხეთის რესპუბლიკის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (10-03-2017 )