სულხან მახათაძე სულხან მახათაძე
  • ☎ (ქუთაისი)
  • (+99532)2289140
  • ☎ (თბილისი)
  • (+99532)2281288
  • ოთახი (თბილისი)
  • C-452
  • ოთახი (ქუთაისი)
  • C-116
  • დაბადების თარიღი
  • 26-06-1982

საქართველოს IX მოწვევის პარლამენტი (18-11-2016 )

მაჟორიტარი პარლამენტის წევრის ბიურო

  • მისამართი
  • ჭიათურა, ეგნატე ნინოშვილის №7
  • ბიუროს ტელეფონის ნომერი
  • 479251100
  • მიღების დღეები
  • ჩაწერით

განათლება

  • საგანმანათლებლო დაწესებულება
  • საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტი
  • სპეციალობა
  • ჰიდროლოგია და საინჟინრო გეოლოგია
  • საგანმანათლებლო დაწესებულება
  • საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტი
  • სპეციალობა

სამუშაო გამოცდილება

  • ჭიათურის მუნიციპალიტეტის გამგებელი (2012 - 2016)
  • ასოციაცია „აცეს“ შესყიდვების მენეჯერი (2007 - 2012)
  • შპს „ბურჯის“შესყიდვების მენეჯერი (2006 - 2012)

ფრაქცია

  • arrow
    ფრაქცია „ქართული ოცნება - სოციალ-დემოკრატები“ - ფრაქციის წევრი (21-12-2016 )
  • arrow
    ფრაქცია „ქართული ოცნება“ - ფრაქციის წევრი (18-11-2016 - 21-12-2016)

კომიტეტი

  • arrow
    საფინანსო-საბიუჯეტო კომიტეტი - კომიტეტის წევრი (07-02-2017 )
  • arrow
    გარემოს დაცვისა და ბუნებრივი რესურსების კომიტეტი - კომიტეტის წევრი (18-11-2016 )

საპარლამენტო ჯგუფი

  • arrow
    ბელგიის სამეფოს პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (10-03-2017 )
  • arrow
    გერმანიის ფედერაციული რესპუბლიკის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (10-03-2017 )
  • arrow
    ისრაელის სახელმწიფოს პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (10-03-2017 )
  • arrow
    იტალიის რესპუბლიკის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (10-03-2017 )
  • arrow
    კანადის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (10-03-2017 )
  • arrow
    ნორვეგიის სამეფოს პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (10-03-2017 )
  • arrow
    პოლონეთის რესპუბლიკის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (10-03-2017 )
  • arrow
    შვეიცარიის კონფედერაციის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (10-03-2017 )
  • arrow
    ჩეხეთის რესპუბლიკის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (10-03-2017 )