ილია ნაკაშიძე ილია ნაკაშიძე
  • ☎ (ქუთაისი)
  • (+99532)2289058
  • ☎ (თბილისი)
  • (+99532)2281128
  • ოთახი (თბილისი)
  • C-213
  • ოთახი (ქუთაისი)
  • C-515
  • დაბადების თარიღი
  • 12-05-1959

საქართველოს IX მოწვევის პარლამენტი (18-11-2016 )

  • პარლამენტის თავმჯდომარის მოადგილე

საქართველოს IX მოწვევის პარლამენტი (18-11-2016 )

განათლება

  • საგანმანათლებლო დაწესებულება
  • ვოროშილოვგრადის სამედიცინო ინსტიტუტი
  • სპეციალობა
  • სამკურნალო საქმე

სამუშაო გამოცდილება

  • უნივერსიტეტი "ბაუ ინტერნეიშნალ უნივერსითის" რექტორის მოადგილე (2014 - 2015)
  • შპს „ჯანმრთელობის ცენტრ მედინას“ განყოფილების გამგე, ანესთეზიოლოგ-რეანიმატოლოგი (2009 - )
  • ბათუმის საკრებულოს თავმჯდომარე (1999 - 2004)
  • შოთა რუსთაველის სახელობის სახელმწიფო უნივერსიტეტის სრული პროფესორი (1998 - )
  • ბათუმის რესპუბლიკური საავადმყოფოს ექიმი ანესთეზიოლოგ-რეანიმატოლოგი (1988 - 2009)
  • ვოროშილოვგრადის სამედიცინო ინსტიტუტის სტუდენტი (1978 - 1984)
  • „საქთევზპრომის“ მუშა (1976 - 1978)

აკადემიური ხარისხი

  • აკადემიური ხარისხი
  • მედიცინის მეცნიერებათა დოქტორი
  • აკადემიური ხარისხი
  • მედიცინის მეცნიერებათა კანდიტატი

ფრაქცია

  • arrow
    ფრაქცია „ქართული ოცნება“ - ფრაქციის წევრი (18-11-2016 )

კომიტეტი

  • arrow
    ჯანმრთელობის დაცვისა და სოციალურ საკითხთა კომიტეტი - კომიტეტის წევრი (18-11-2016 )

კომისია

  • arrow
    სახელმწიფო საკონსტიტუციო კომისია - კომისიის წევრი (23-12-2016 )

საპარლამენტო ჯგუფი

  • arrow
    ბელარუსის რესპუბლიკის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (10-03-2017 )
  • arrow
    გერმანიის ფედერაციული რესპუბლიკის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (10-03-2017 )
  • arrow
    იაპონიის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (10-03-2017 )
  • arrow
    ინდოეთის რესპუბლიკის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (10-03-2017 )
  • arrow
    ფინეთის რესპუბლიკის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (10-03-2017 )
  • arrow
    ყაზახეთის რესპუბლიკის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (10-03-2017 )
  • arrow
    ჩინეთის სახალხო რესპუბლიკის პარლამენტთან მეგობრობის ჯგუფი - მეგობრობის ჯგუფის წევრი (10-03-2017 )