გრიგოლ ჭკუასელი გრიგოლ ჭკუასელი
  • დაბადების თარიღი
  • 28-08-1965

საქართველოს IV მოწვევის პარლამენტი (25-11-1995 - 07-08-1998)

  • პარლამენტის წევრი
  • საარჩევნო ბლოკი: საქართველოს მოქალაქეთა კავშირი
  • საარჩევნო ფორმა: პარტიული სიით

განათლება

  • საგანმანათლებლო დაწესებულება
  • თბილისის ეკონომიკისა და პედაგოგიკის ინსტიტუტი
  • სპეციალობა
  • წარმოების მენეჯერი

სამუშაო გამოცდილება

  • საქართველოს სახელმწიფო საგადასახადო ინსპექციის კონტროლის გან-ის ინსპექტორი (1993 - 1995)
  • საქართველოს დიზაინფონდი (1987 - 1990)
  • სამხედრო სამსახური (1984 - 1986)
  • საქართველოს მსუბუქი მრეწველობის გაერთიანება ბახტრიონის უფროსი სპეციალისტ (1982 - 1983)

ფრაქცია

  • arrow
    ფრაქცია „მოქალაქეთა კავშირი“ - ფრაქციის წევრი (27-11-1995 - 07-08-1998)

კომიტეტი

  • arrow
    მიგრაციის და უცხოეთში მცხოვრებ თანამემამულეთა საქმეების კომიტეტი - კომიტეტის წევრი (17-10-1997 - 07-08-1998)
  • arrow
    საფინანსო-საბიუჯეტო კომიტეტი - კომიტეტის წევრი (12-12-1995 - 07-08-1998)
  • arrow
    დარგობრივი ეკონომიკის კომიტეტი - კომიტეტის წევრი (12-12-1995 - 17-10-1997)

საპარლამენტო დელეგაცია

  • arrow
    ირანი - საპარლამენტო დელეგაციის წევრი (12-12-1997 - 07-08-1998)