მუგადას ნეიმატოვი მუგადას ნეიმატოვი
  • დაბადების თარიღი
  • 22-09-1948

საქართველოს IV მოწვევის პარლამენტი (25-11-1995 - 16-09-1997)

  • პარლამენტის წევრი
  • საარჩევნო ბლოკი: საქართველოს მოქალაქეთა კავშირი
  • საარჩევნო ფორმა: პარტიული სიით

განათლება

  • საგანმანათლებლო დაწესებულება
  • აზერბაიჯანის პოლიტექნიკური ინსტიტუტი
  • სპეციალობა
  • მშენებლობა

სამუშაო გამოცდილება

  • ქვემოქართლის მხარის რწმუნებულის მთავარი მრჩეველი (1994 - 1995)
  • გაზეთ გურჯისტანის რეგაქციის გან-ის გამგე (1984 - 1995)
  • მშენებელთა მ/რ საბჭოს კომიტეტის თავმჯდომარე (1983 - 1984)
  • გრუზგიპრომეზის უფროსი ინჟინერი (1973 - 1983)
  • სამხედრო სამსახური (1972 - 1973)
  • გლავბაკსტროის ლაბორანტი, ინჟინერი (1966 - 1972)

აკადემიური ხარისხი

  • აკადემიური ხარისხი
  • ფილოსოფიის მეცნიერებათა კანდიდატი

ფრაქცია

  • arrow
    ფრაქცია „მოქალაქეთა კავშირი“ - ფრაქციის წევრი (27-11-1995 - 16-09-1997)

კომიტეტი

  • arrow
    თვითმმართველობის და რეგიონალური პოლიტიკის კომიტეტი - კომიტეტის წევრი (12-12-1995 - 16-09-1997)
  • arrow
    ადამიანის უფლებათა და ეროვნულ უმცირესობათა საკითხების კომიტეტი - კომიტეტის წევრი (12-12-1995 - 16-09-1997)