შოთა ჯაფარიძე შოთა ჯაფარიძე
  • დაბადების თარიღი
  • 15-12-1924

საქართველოს IV მოწვევის პარლამენტი (25-11-1995 - 07-03-1996)

  • პარლამენტის წევრი
  • საარჩევნო ბლოკი: ბლოკი „სრულიად საქართველოს აღორძინების კავშირი“
  • საარჩევნო ფორმა: პარტიული სიით

ფრაქცია

  • arrow
    ფრაქცია „აღორძინება“ - ფრაქციის წევრი (25-11-1995 - 07-03-1996)

კომიტეტი

  • arrow
    საკონსტიტუციო, იურიდიულ საკითხთა და კანონიერების კომიტეტი - კომიტეტის წევრი (12-12-1995 - 17-10-1997)