ბიუროს წევრები
ირაკლი კობახიძე ირაკლი კობახიძე

პარლამენტის თავმჯდომარე

თამარი ჩუგოშვილი თამარი ჩუგოშვილი

პარლამენტის თავმჯდომარის პირველი მოადგილე

გიორგი ვოლსკი გიორგი ვოლსკი

პარლამენტის თავმჯდომარის მოადგილე

ირმა ინაშვილი ირმა ინაშვილი

პარლამენტის თავმჯდომარის მოადგილე

სერგი კაპანაძე სერგი კაპანაძე

პარლამენტის თავმჯდომარის მოადგილე

ილია ნაკაშიძე ილია ნაკაშიძე

პარლამენტის თავმჯდომარის მოადგილე

ზვიადი ძიძიგური ზვიადი ძიძიგური

პარლამენტის თავმჯდომარის მოადგილე

ეკა ბესელია ეკა ბესელია

კომიტეტის თავმჯდომარე

იურიდიულ საკითხთა კომიტეტი

ზაზა გაბუნია ზაზა გაბუნია

კომიტეტის თავმჯდომარე

რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი

ოთარი დანელია ოთარი დანელია

კომიტეტის თავმჯდომარე

აგრარულ საკითხთა კომიტეტი

აკაკი ზოიძე აკაკი ზოიძე

კომიტეტის თავმჯდომარე

ჯანმრთელობის დაცვისა და სოციალურ საკითხთა კომიტეტი

რომან კაკულია რომან კაკულია

კომიტეტის თავმჯდომარე

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

გიორგი კახიანი გიორგი კახიანი

კომიტეტის თავმჯდომარე

საპროცედურო საკითხთა და წესების კომიტეტი

ზვიად კვაჭანტირაძე ზვიად კვაჭანტირაძე

კომიტეტის თავმჯდომარე

დიასპორისა და კავკასიის საკითხთა კომიტეტი

სოფიო კილაძე სოფიო კილაძე

კომიტეტის თავმჯდომარე

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის კომიტეტი

ირაკლი კოვზანაძე ირაკლი კოვზანაძე

კომიტეტის თავმჯდომარე

საფინანსო-საბიუჯეტო კომიტეტი

კახაბერ კუჭავა კახაბერ კუჭავა

კომიტეტის თავმჯდომარე

გარემოს დაცვისა და ბუნებრივი რესურსების კომიტეტი

ირაკლი სესიაშვილი ირაკლი სესიაშვილი

კომიტეტის თავმჯდომარე

თავდაცვისა და უშიშროების კომიტეტი

სოფიო ქაცარავა სოფიო ქაცარავა

კომიტეტის თავმჯდომარე

საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტი

მიხეილ ყაველაშვილი მიხეილ ყაველაშვილი

კომიტეტის თავმჯდომარე

სპორტისა და ახალგაზრდულ საქმეთა კომიტეტი

თამარ ხულორდავა თამარ ხულორდავა

კომიტეტის თავმჯდომარე

ევროპასთან ინტეგრაციის კომიტეტი

მარიამ ჯაში მარიამ ჯაში

კომიტეტის თავმჯდომარე

განათლების, მეცნიერებისა და კულტურის კომიტეტი

გიგა ბუკია გიგა ბუკია

ფრაქციის თავმჯდომარე

ფრაქცია „ქართული ოცნება - კონსერვატორები“

გიორგი გაჩეჩილაძე გიორგი გაჩეჩილაძე

ფრაქციის თავმჯდომარე

ფრაქცია „ქართული ოცნება - მწვანეები“

ბიძინა გეგიძე ბიძინა გეგიძე

ფრაქციის თავმჯდომარე

ფრაქცია „ქართული ოცნება - ძლიერი საქართველოსთვის“

რომან გოცირიძე რომან გოცირიძე

ფრაქციის თავმჯდომარე

ფრაქცია „ნაციონალური მოძრაობა“

გოჩა ენუქიძე გოჩა ენუქიძე

ფრაქციის თავმჯდომარე

ფრაქცია „ქართული ოცნება - ძლიერი ეკონომიკა“

ოთარი კახიძე ოთარი კახიძე

ფრაქციის თავმჯდომარე

ფრაქცია „ევროპული საქართველო“

გიორგი ლომია გიორგი ლომია

ფრაქციის თავმჯდომარე

ფრაქცია „საქართველოს პატრიოტები“

მამუკა მდინარაძე მამუკა მდინარაძე

ფრაქციის თავმჯდომარე

ფრაქცია „ქართული ოცნება“

სიმონ ნოზაძე სიმონ ნოზაძე

ფრაქციის თავმჯდომარე

ფრაქცია „ქართული ოცნება - მრეწველები“

კახაბერ ოქრიაშვილი კახაბერ ოქრიაშვილი

ფრაქციის თავმჯდომარე

ფრაქცია „ქართული ოცნება - რეგიონების განვითარებისთვის“

გია ჟორჟოლიანი გია ჟორჟოლიანი

ფრაქციის თავმჯდომარე

ფრაქცია „ქართული ოცნება - სოციალ-დემოკრატები“

გიორგი ღვინიაშვილი გიორგი ღვინიაშვილი

ფრაქციის თავმჯდომარე

ფრაქცია „ევროპული საქართველო - რეგიონები“

გიორგი წერეთელი გიორგი წერეთელი

ფრაქციის თავმჯდომარე

ფრაქცია „ევროპული საქართველო - მოძრაობა თავისუფლებისთვის“