empty

2015 წლის აპრილი

2015 წლის აპრილი

კომიტეტების  სხდომების არასაპატიო მიზეზით გაცდენის მონაცემები

კომიტეტი

გვარი, სახელი

გაცდენის      თარიღი

1

აგრარულ საკითხთა კომიტეტი

ღვინიაშვილი გიორგი

08.04.15

2

აგრარულ საკითხთა კომიტეტი

ლემონჯავა ვახტანგი

08.04.15

3

აგრარულ საკითხთა კომიტეტი

ცისკარიშვილი პეტრე

08.04.15

4

აგრარულ საკითხთა კომიტეტი

ჩიტაშვილი ვაჟა

08.04.15

5

აგრარულ საკითხთა კომიტეტი

ქარდავა ლევანი

            08.04.15

6

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის

კომიტეტი

თაქთაქიშვილი ჩიორა

06.04.15

14.04.15

7

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის

კომიტეტი

მინაშვილი აკაკი

06.04.15

14.04.15

30.04.15

8

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის

კომიტეტი

პეტროსიანი სამველ

06.04.15

14.04.15

9

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის

კომიტეტი

წიკლაური ნუგზარ

06.04.15

14.04.15

16.04.15

30.04.15

10

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის

კომიტეტი

ხერხეულიძე ეკატერინე

06.04.15

14.04.15

11

განათლების, მეცნიერებისა და კულტურის კომიტეტი

ვაშაძე გიორგი

01.04.15

06.04.15

16.04.15

12

განათლების, მეცნიერებისა და კულტურის კომიტეტი

ლონდარიძე ტარიელ

06.04.15

 

13

განათლების, მეცნიერებისა და კულტურის კომიტეტი

ნაყოფია კობა

06.04.15

16.04.15

14

განათლების, მეცნიერებისა და კულტურის კომიტეტი

რატიანი სერგო

06.04.15

15

განათლების, მეცნიერებისა და კულტურის კომიტეტი

მეგრელიძე ომარ

06.04.15

16

განათლების, მეცნიერებისა და კულტურის კომიტეტი

მახარაძე მიხეილ

06.04.15

17

განათლების, მეცნიერებისა და კულტურის კომიტეტი

გოგუაძე ნინო

06.04.15

18

გარემოს დაცვისა და ბუნებრივი  რესურსების კომიტეტი

ხაჩიძე გიორგი

14.04.15

23.04.15

19

გარემოს დაცვისა და ბუნებრივი  რესურსების კომიტეტი

ჭავჭანიძე დავით

14.04.15

23.04.15

20

გარემოს დაცვისა და ბუნებრივი  რესურსების კომიტეტი

ჩილინგარაშვილი ზურაბ

14.04.15

23.04.15

21

გარემოს დაცვისა და ბუნებრივი  რესურსების კომიტეტი

ყიფშიძე ნიკოლოზ

14.04.15

23.04.15

22

დიასპორისა და კავკასიის საკითხთა

კედელაშვილი ზაზა

27.04.15

23

დიასპორისა და კავკასიის საკითხთა

მელიქიშვილი ზურაბ

27.04.15

24

დიასპორისა და კავკასიის საკითხთა

დარცმელიძე დავით

27.04.15

25

დიასპორისა და კავკასიის საკითხთა

წიკლაური ნუგზარ

27.04.15

26

დიასპორისა და კავკასიის საკითხთა

ახალაია როლანდ

27.04.15

27

ევროპასთან ინტეგრაციის კომიტეტი

ბოკუჩავა თინათინ

23.04.15

28

ევროპასთან ინტეგრაციის კომიტეტი

დარჩიაშვილი დავით

23.04.15

29

ევროპასთან ინტეგრაციის კომიტეტი

ბეჟუაშვილი დავით

15.04.15

23.04.15

30

ევროპასთან ინტეგრაციის კომიტეტი

რატიანი სერგო

23.04.15

31

თავდაცვისა და უშიშროების კომიტეტი

ნიკოლაიშვილი რამაზ

22.04.15

32

თავდაცვისა და უშიშროების კომიტეტი

ბუცხრიკიძე კახა

22.04.15

33

თავდაცვისა და უშიშროების კომიტეტი

თარგამაძე გიორგი

22.04.15

34

თავდაცვისა და უშიშროების კომიტეტი

ჩიტაშვილი ვაჟა

22.04.15

35

თავდაცვისა და უშიშროების კომიტეტი

ლონდარიძე ტარიელ

22.04.15

36

თავდაცვისა და უშიშროების კომიტეტი

დარჩიაშვილი დავით

22.04.15

37

იურიდიულ საკითხთა

კომიტეტი

ღვინიაშვილი გიორგი

07.04.15

14.04.15

16.04.15

28.04.15

38

იურიდიულ საკითხთა

კომიტეტი

ლეჟავა პაატა

07.04.15

14.04.15

28.04.15

39

იურიდიულ საკითხთა

კომიტეტი

კუბლაშვილი პავლე

07.04.15

14.04.15

16.04.15

28.04.15

40

იურიდიულ საკითხთა

კომიტეტი

საჯაია მარიამ

07.04.15

14.04.15

28.04.15

41

იურიდიულ საკითხთა

კომიტეტი

თარგამაძე გიორგი

07.04.15

14.04.15

16.04.15

28.04.15

42

იურიდიულ საკითხთა

კომიტეტი

ბეჟაშვილი ლევან

07.04.15

14.04.15

28.04.15

43

რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი

თევდორაძე გიორგი

06.04.15

23.04.15

29.04.15

30.04.15

44

რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი

კანდელაკი გიორგი

06.04.15

29.04.15

30.04.15

45

რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი

ნადირაშვილი ირმა

06.04.15

23.04.15

29.04.15

46

რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი

კედელაშვილი ზაზა

06.04.15

23.04.15

29.04.15

47

რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი

მახარაძე მიხეილ

06.04.15

23.04.15

48

რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი

ქარდავა ლევან

06.04.15

23.04.15

29.04.15

30.04.15

49

საპროცედურო საკითხთა და წესების კომიტეტი

ლეჟავა პაატა

22.04.15

50

საპროცედურო საკითხთა და წესების კომიტეტი

მალაშხია შოთა

22.04.15

51

საპროცედურო საკითხთა და წესების კომიტეტი

საჯაია მარიამ

22.04.15

52

საპროცედურო საკითხთა და წესების კომიტეტი

გოგორიშვილი ხათუნა

22.04.15

53

საფინანსო-საბიუჯეტო კომიტეტი

ვაშაძე გიორგი

06.04.15

54

საფინანსო-საბიუჯეტო კომიტეტი

ცისკარიშვილი პეტრე

06.04.15

30.04.15

55

საფინანსო-საბიუჯეტო კომიტეტი

მელიქიშვილი ზურაბ

06.04.15

56

საფინანსო-საბიუჯეტო კომიტეტი

ჭავჭანიძე დავით

06.04.15

57

საფინანსო-საბიუჯეტო კომიტეტი

ჩილინგარაშვილი ზურაბ

06.04.15

58

საფინანსო-საბიუჯეტო კომიტეტი

ბუკია გოდერძი

15.04.15

17.04.15

59

საფინანსო-საბიუჯეტო კომიტეტი

ჯაფარიძე ვიქტორ

02.04.15

60

სპორტისა და ახალგაზრდულ საქმეთა კომიტეტი

ნაყოფია კობა

23.04.15

27.04.15

61

სპორტისა და ახალგაზრდულ საქმეთა კომიტეტი

მელაძე გიორგი

23.04.15

27.04.15

62

სპორტისა და ახალგაზრდულ საქმეთა კომიტეტი

ხაჩიძე გიორგი

23.04.15

27.04.15

63

სპორტისა და ახალგაზრდულ საქმეთა კომიტეტი

სუბელიანი კობა

23.04.15

27.04.15

64

სპორტისა და ახალგაზრდულ საქმეთა კომიტეტი

ბუცხრიკიძე კახა

23.04.15

27.04.15

65

სპორტისა და ახალგაზრდულ საქმეთა კომიტეტი

თევდორაძე გიორგი

23.04.15

27.04.15

66

ჯანმრთელობის დაცვისა და სოციალურ საკითხთა კომიტეტი

მაჭავარიანი მიხეილ

06.04.15

14.04.15

27.04.15

28.04.15

67

ჯანმრთელობის დაცვისა და სოციალურ საკითხთა კომიტეტი

ყიფშიძე ნიკოლოზ

06.04.15

14.04.15

27.04.15

28.04.15

68

ჯანმრთელობის დაცვისა და სოციალურ საკითხთა კომიტეტი

ჯაფარიძე ზურაბ

06.04.15

14.04.15

27.04.15

28.04.15

69

ჯანმრთელობის დაცვისა და სოციალურ საკითხთა კომიტეტი

წერეთელი გიორგი

06.04.15

14.04.15

70

ჯანმრთელობის დაცვისა და სოციალურ საკითხთა კომიტეტი

სუბელიანი კობა

06.04.15

14.04.15

27.04.15

28.04.15

71

ჯანმრთელობის დაცვისა და სოციალურ საკითხთა კომიტეტი

კუბლაშვილი პავლე

06.04.15

14.04.15

27.04.15

28.04.15