empty

2015 წლის დეკემბერი

 

 

კომიტეტების  სხდომების არასაპატიო მიზეზით გაცდენის მონაცემები

კომიტეტი

გვარი, სახელი

გაცდენის      თარიღი

1

აგრარულ საკითხთა კომიტეტი

ღვინიაშვილი გიორგი

02.12.15

08.12.15

24.12.15 (რიგგარეშე)

2

აგრარულ საკითხთა კომიტეტი

ლემონჯავა ვახტანგ

02.12.15

08.12.15

24.12.15 (რიგგარეშე)

3

აგრარულ საკითხთა კომიტეტი

მკოიანი ენზელ

08.12.15

24.12.15 (რიგგარეშე)

28.12.15 (რიგგარეშე)

4

აგრარულ საკითხთა კომიტეტი

ცისკარიშვილი პეტრე

02.12.15

08.12.15

24.12.15 (რიგგარეშე)

5

აგრარულ საკითხთა კომიტეტი

ჩიტაშვილი ვაჟა

02.12.15

08.12.15

6

აგრარულ საკითხთა კომიტეტი

ცაგარეიშვილი გიორგი

28.12.15 (რიგგარეშე)

7

აგრარულ საკითხთა კომიტეტი

ქარდავა ლევან

02.12.15

08.12.15

8

აგრარულ საკითხთა კომიტეტი

ხალვაში როსტომ

02.12.15

9

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის კომიტეტი

თაქთაქიშვილი ჩიორა

14.12.15

15.12.15

24.12.15 (რიგგარეშე)

28.12.15 (რიგგარეშე)

10

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის

კომიტეტი

შავგულიძე შალვა

14.12.15

11

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის კომიტეტი

ხერხეულიძე ეკატერინე

14.12.15

15.12.15

24.12.15 (რიგგარეშე)

28.12.15 (რიგგარეშე)

12

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის კომიტეტი

მეგრელიძე ომარ

08.12.15

14.12.15

24.12.15 (რიგგარეშე)

28.12.15 (რიგგარეშე)

13

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის კომიტეტი

წიკლაური ნუგზარ

14.12.15

15.12.15

24.12.15 (რიგგარეშე)

28.12.15 (რიგგარეშე)

14

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის

კომიტეტი

მინაშვილი აკაკი

14.12.15

24.12.15 (რიგგარეშე)

28.12.15 (რიგგარეშე)

15

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის კომიტეტი

ხაჩიძე გიორგი

08.12.15

14.12.15

24.12.15 (რიგგარეშე)

28.12.15 (რიგგარეშე)

16

განათლების, მეცნიერებისა და კულტურის კომიტეტი

ლონდარიძე ტარიელ

08.12.15

11.12.15

17.12.15

24.12.15 (რიგგარეშე)

17

განათლების, მეცნიერებისა და კულტურის კომიტეტი

რატიანი სერგო

08.12.15

11.12.15

24.12.15 (რიგგარეშე)

18

განათლების, მეცნიერებისა და კულტურის კომიტეტი

მეგრელიძე ომარ

08.12.15

11.12.15

19

განათლების, მეცნიერებისა და კულტურის კომიტეტი

მახარაძე მიხეილ

08.12.15

20

გარემოს დაცვისა და ბუნებრივი  რესურსების კომიტეტი

მელიქიშვილი ზურაბ

08.12.15

09.12.15

15.12.15

18.12.15 (რიგგარეშე)

24.12.15 (რიგგარეშე)

28.12.15 (რიგგარეშე)

21

გარემოს დაცვისა და ბუნებრივი  რესურსების კომიტეტი

ჭავჭანიძე დავით

08.12.15

09.12.15

15.12.15

18.12.15 (რიგგარეშე)

23.12.15 (რიგგარეშე)

24.12.15 (რიგგარეშე)

28.12.15 (რიგგარეშე)

22

გარემოს დაცვისა და ბუნებრივი  რესურსების კომიტეტი

ჩილინგარაშვილი ზურაბ

08.12.15

09.12.15

15.12.15

18.12.15 (რიგგარეშე)

23.12.15 (რიგგარეშე)

24.12.15 (რიგგარეშე)

28.12.15 (რიგგარეშე)

23

გარემოს დაცვისა და ბუნებრივი  რესურსების კომიტეტი

ყიფშიძე ნიკოლოზ

08.12.15

09.12.15

15.12.15

18.12.15 (რიგგარეშე)

23.12.15 (რიგგარეშე)

24.12.15 (რიგგარეშე)

28.12.15 (რიგგარეშე)

24

დიასპორისა და კავკასიის საკითხთა კომიტეტი

წიკლაური ნუგზარ

22.12.15 (რიგგარეშე)

25

დიასპორისა და კავკასიის საკითხთა კომიტეტი

დარცმელიძე დავით

22.12.15 (რიგგარეშე)

26

დიასპორისა და კავკასიის საკითხთა კომიტეტი

ახალაია როლანდ

22.12.15 (რიგგარეშე)

27

ევროპასთან ინტეგრაციის კომიტეტი

თაქთაქიშვილი ჩიორა

17.12.15

28

ევროპასთან ინტეგრაციის კომიტეტი

ბეჟუაშვილი დავით

08.12.15

17.12.15

28.12.15 (რიგგარეშე)

29

ევროპასთან ინტეგრაციის კომიტეტი

რატიანი სერგო

08.12.15

 

30

ევროპასთან ინტეგრაციის კომიტეტი

დარჩიაშვილი დავით

08.12.15

 

31

ევროპასთან ინტეგრაციის კომიტეტი

ბოკუჩავა თინათინ

08.12.15

32

თავდაცვისა და უშიშროების კომიტეტი

ნიკოლაიშვილი რამაზ

08.12.15

15.12.15

16.12.15

28.12.15 (რიგგარეშე)

33

თავდაცვისა და უშიშროების კომიტეტი

ბუცხრიკიძე კახა

08.12.15

15.12.15

16.12.15

28.12.15 (რიგგარეშე)

34

თავდაცვისა და უშიშროების კომიტეტი

თარგამაძე გიორგი

08.12.15

15.12.15

16.12.15

28.12.15 (რიგგარეშე)

35

თავდაცვისა და უშიშროების კომიტეტი

ჩიტაშვილი ვაჟა

08.12.15

15.12.15

16.12.15

28.12.15 (რიგგარეშე)

36

თავდაცვისა და უშიშროების კომიტეტი

დარჩიაშვილი დავით

08.12.15

15.12.15

16.12.15

28.12.15 (რიგგარეშე)

37

თავდაცვისა და უშიშროების კომიტეტი

ლონდარიძე ტარიელ

08.12.15

15.12.15

16.12.15

28.12.15 (რიგგარეშე)

38

იურიდიულ საკითხთა

კომიტეტი

კუბლაშვილი პავლე

09.12.15

15.12.15

17.12.15

22.12.15 (რიგგარეშე)

24.12.15 (რიგგარეშე)

28.12.15 (რიგგარეშე)

39

იურიდიულ საკითხთა

კომიტეტი

შავგულიძე შალვა

08.12.15

15.12.15

40

იურიდიულ საკითხთა

კომიტეტი

ღვინიაშვილი გიორგი

09.12.15

22.12.15 (რიგგარეშე)

24.12.15 (რიგგარეშე)

28.12.15 (რიგგარეშე)

41

იურიდიულ საკითხთა

კომიტეტი

ბეჟაშვილი ლევან

22.12.15 (რიგგარეშე)

42

იურიდიულ საკითხთა

კომიტეტი

საჯაია მარიამ

22.12.15 (რიგგარეშე)

43

იურიდიულ საკითხთა

კომიტეტი

თარგამაძე გიორგი

22.12.15 (რიგგარეშე)

44

იურიდიულ საკითხთა

კომიტეტი

ლეჟავა პაატა

22.12.15 (რიგგარეშე)

45

იურიდიულ საკითხთა

კომიტეტი

ქუცნაშვილი ზაქარია

28.12.15 (რიგგარეშე)

46

იურიდიულ საკითხთა

კომიტეტი

ფოფხაძე გედევან

22.12.15 (რიგგარეშე)

47

რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი

თევდორაძე გიორგი

01.12.15

08.12.15

22.12.15 (რიგგარეშე)

48

რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი

კანდელაკი გიორგი

01.12.15

22.12.15 (რიგგარეშე)

49

რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი

ნადირაშვილი ირმა

01.12.15

22.12.15 (რიგგარეშე)

50

რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი

კედელაშვილი ზაზა

01.12.15

08.12.15

22.12.15 (რიგგარეშე)

51

რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი

მახარაძე მიხეილ

01.12.15

08.12.15

22.12.15 (რიგგარეშე)

52

რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი

ქარდავა ლევან

01.12.15

08.12.15

22.12.15 (რიგგარეშე)

53

რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი

პეტროსიანი სამველ

22.12.15 (რიგგარეშე)

54

საპროცედურო საკითხთა და წესების კომიტეტი

ლეჟავა პაატა

15.12.15

55

საპროცედურო საკითხთა და წესების კომიტეტი

მალაშხია შოთა

15.12.15

56

საპროცედურო საკითხთა და წესების კომიტეტი

საჯაია მარიამ

15.12.15

57

საპროცედურო საკითხთა და წესების კომიტეტი

გოგორიშვილი ხათუნა

15.12.15

58

საპროცედურო საკითხთა და წესების კომიტეტი

თარხნიშვილი ლევან

15.12.15

59

საფინანსო-საბიუჯეტო კომიტეტი

ვაშაძე გიორგი

02.12.15

04.12.15

15.12.15

60

საფინანსო-საბიუჯეტო კომიტეტი

ცისკარიშვილი პეტრე

02.12.15

04.12.15

15.12.15

61

საფინანსო-საბიუჯეტო კომიტეტი

მელიქიშვილი ზურაბ

02.12.15

04.12.15

15.12.15

62

საფინანსო-საბიუჯეტო კომიტეტი

ჭავჭანიძე დავით

02.12.15

04.12.15

15.12.15

63

საფინანსო-საბიუჯეტო კომიტეტი

ჩილინგარაშვილი ზურაბ

02.12.15

04.12.15

15.12.15

64

სპორტისა და ახალგაზრდულ საქმეთა კომიტეტი

ნაყოფია კობა

04.12.15

07.12.15

08.12.15

65

სპორტისა და ახალგაზრდულ საქმეთა კომიტეტი

კედელაშვილი ზაზა

04.12.15

07.12.15

08.12.15

66

სპორტისა და ახალგაზრდულ საქმეთა კომიტეტი

სუბელიანი კობა

04.12.15

07.12.15

08.12.15

67

სპორტისა და ახალგაზრდულ საქმეთა კომიტეტი

ბუცხრიკიძე კახა

04.12.15

07.12.15

08.12.15

68

სპორტისა და ახალგაზრდულ საქმეთა კომიტეტი

თევდორაძე გიორგი

04.12.15

07.12.15

08.12.15

69

სპორტისა და ახალგაზრდულ საქმეთა კომიტეტი

მელაძე გიორგი

28.12.15 (რიგგარეშე)

70

ჯანმრთელობის დაცვისა და სოციალურ საკითხთა კომიტეტი

მაჭავარიანი მიხეილ

04.12.15

14.12.15

71

ჯანმრთელობის დაცვისა და სოციალურ საკითხთა კომიტეტი

ყიფშიძე ნიკოლოზ

04.12.15

14.12.15

72

ჯანმრთელობის დაცვისა და სოციალურ საკითხთა კომიტეტი

სუბელიანი კობა

04.12.15

14.12.15

73

ჯანმრთელობის დაცვისა და სოციალურ საკითხთა კომიტეტი

წერეთელი გიორგი

14.12.15

74

ჯანმრთელობის დაცვისა და სოციალურ საკითხთა კომიტეტი

ონოფრიშვილი დავით

04.12.15