empty

2015 წლის სექტემბერი

 

კომიტეტების  სხდომების არასაპატიო მიზეზით გაცდენის მონაცემები

 

კომიტეტი

გვარი, სახელი

გაცდენის    თარიღი

1

აგრარულ საკითხთა კომიტეტი

ღვინიაშვილი გიორგი

02.09.15

23.09.15

2

აგრარულ საკითხთა კომიტეტი

ლემონჯავა ვახტანგ

02.09.15

23.09.15

30.09.15

3

აგრარულ საკითხთა კომიტეტი

ცისკარიშვილი პეტრე

02.09.15

23.09.15

4

აგრარულ საკითხთა კომიტეტი

ჩიტაშვილი ვაჟა

23.09.15

5

აგრარულ საკითხთა კომიტეტი

ქარდავა ლევან

02.09.15

23.09.15

6

აგრარულ საკითხთა კომიტეტი

მკოიანი ენზელ

02.09.15

15.09.15

30.09.15

7

აგრარულ საკითხთა კომიტეტი

ხალვაში როსტომ

15.09.15

8

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის

კომიტეტი

თაქთაქიშვილი ჩიორა

01.09.15 (რიგგარეშე)

14.09.15

15.09.15

24.09.15

9

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის

კომიტეტი

ხერხეულიძე ეკატერინე

01.09.15 (რიგგარეშე)

14.09.15

15.09.15

24.09.15

29.09.15

10

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის

კომიტეტი

მეგრელიძე ომარ

01.09.15 (რიგგარეშე)

14.09.15

15.09.15

24.09.15

29.09.15

11

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის

კომიტეტი

პეტროსიანი სამველ

01.09.15 (რიგგარეშე)

03.09.15

14.09.15

15.09.15

12

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის

კომიტეტი

წიკლაური ნუგზარ

01.09.15 (რიგგარეშე)

14.09.15

15.09.15

24.09.15

29.09.15

13

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის

კომიტეტი

მინაშვილი აკაკი

01.09.15 (რიგგარეშე)

14.09.15

15.09.15

24.09.15

29.09.15

14

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის

კომიტეტი

ხაჩიძე გიორგი

03.09.15

14.09.15

24.09.15

15

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის

კომიტეტი

შავგულიძე შალვა

01.09.15 (რიგგარეშე)

14.09.15

15.09.15

16

განათლების, მეცნიერებისა და კულტურის კომიტეტი

ხაჩიძე გიორგი

02.09.15

03.09.15

16.09.15

24.09.15

17

განათლების, მეცნიერებისა და კულტურის კომიტეტი

ვაშაძე გიორგი

03.09.15

24.09.15

18

განათლების, მეცნიერებისა და კულტურის კომიტეტი

ლონდარიძე ტარიელ

24.09.15

19

განათლების, მეცნიერებისა და კულტურის კომიტეტი

ნაყოფია კობა

24.09.15

20

განათლების, მეცნიერებისა და კულტურის კომიტეტი

რატიანი სერგო

16.09.15

 

21

განათლების, მეცნიერებისა და კულტურის კომიტეტი

მეგრელიძე ომარ

24.09.15

22

განათლების, მეცნიერებისა და კულტურის კომიტეტი

მახარაძე მიხეილ

24.09.15

23

გარემოს დაცვისა და ბუნებრივი  რესურსების კომიტეტი

მელიქიშვილი ზურაბ

10.09.15

24.09.15

24

გარემოს დაცვისა და ბუნებრივი  რესურსების კომიტეტი

ჭავჭანიძე დავით

10.09.15

24.09.15

25

გარემოს დაცვისა და ბუნებრივი  რესურსების კომიტეტი

ჩილინგარაშვილი ზურაბ

10.09.15

24.09.15

26

გარემოს დაცვისა და ბუნებრივი  რესურსების კომიტეტი

ყიფშიძე ნიკოლოზ

24.09.15

27

დიასპორისა და კავკასიის საკითხთა კომიტეტი

წიკლაური ნუგზარ

29.09.15

28

დიასპორისა და კავკასიის საკითხთა კომიტეტი

დარცმელიძე დავით

29.09.15

29

დიასპორისა და კავკასიის საკითხთა კომიტეტი

ახალაია როლანდ

03.09.15

29.09.15

30

ევროპასთან ინტეგრაციის კომიტეტი

თაქთაქიშვილი ჩიორა

15.09.15

31

ევროპასთან ინტეგრაციის კომიტეტი

ბეჟუაშვილი დავით

15.09.15

32

ევროპასთან ინტეგრაციის კომიტეტი

კანდელაკი გიორგი

15.09.15

33

ევროპასთან ინტეგრაციის კომიტეტი

რატიანი სერგო

15.09.15

34

ევროპასთან ინტეგრაციის კომიტეტი

დარჩიაშვილი დავით

15.09.15

35

ევროპასთან ინტეგრაციის კომიტეტი

ბოკუჩავა თინათინ

15.09.15

36

თავდაცვისა და უშიშროების კომიტეტი

ნიკოლაიშვილი რამაზ

07.09.15

37

თავდაცვისა და უშიშროების კომიტეტი

ბუცხრიკიძე კახა

07.09.15

38

თავდაცვისა და უშიშროების კომიტეტი

თარგამაძე გიორგი

07.09.15

39

თავდაცვისა და უშიშროების კომიტეტი

ჩიტაშვილი ვაჟა

07.09.15

40

თავდაცვისა და უშიშროების კომიტეტი

დარჩიაშვილი დავით

07.09.15

41

თავდაცვისა და უშიშროების კომიტეტი

ლონდარიძე ტარიელ

07.09.15

42

იურიდიულ საკითხთა

კომიტეტი

ღვინიაშვილი გიორგი

03.09.15

04.09.15

09.09.15

15.09.15

23.09.15

43

იურიდიულ საკითხთა

კომიტეტი

ლეჟავა პაატა

09.09.15

15.09.15

23.09.15

44

იურიდიულ საკითხთა

კომიტეტი

კუბლაშვილი პავლე

03.09.15

04.09.15

09.09.15

17.09.15

18.09.15

45

იურიდიულ საკითხთა

კომიტეტი

საჯაია მარიამ

09.09.15

15.09.15

23.09.15

46

იურიდიულ საკითხთა

კომიტეტი

თარგამაძე გიორგი

09.09.15

15.09.15

23.09.15

47

იურიდიულ საკითხთა

კომიტეტი

ბეჟაშვილი ლევან

09.09.15

15.09.15

23.09.15

48

იურიდიულ საკითხთა

კომიტეტი

შავგულიძე შალვა

04.09.15

09.09.15

18.09.15

23.09.15

49

იურიდიულ საკითხთა

კომიტეტი

ბუკია გიგა

04.09.15

50

რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი

თევდორაძე გიორგი

10.09.15

18.09.15

29.09.15

51

რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი

კანდელაკი გიორგი

10.09.15

18.09.15

52

რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი

ნადირაშვილი ირმა

10.09.15

18.09.15

29.09.15

53

რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი

კედელაშვილი ზაზა

10.09.15

18.09.15

29.09.15

54

რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი

მახარაძე მიხეილ

10.09.15

18.09.15

29.09.15

55

რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი

ქარდავა ლევან

10.09.15

18.09.15

29.09.15

56

საპროცედურო საკითხთა და წესების კომიტეტი

ლეჟავა პაატა

10.09.15

15.09.15

17.09.15

57

საპროცედურო საკითხთა და წესების კომიტეტი

მალაშხია შოთა

10.09.15

15.09.15

17.09.15

58

საპროცედურო საკითხთა და წესების კომიტეტი

საჯაია მარიამ

10.09.15

15.09.15

17.09.15

30.09.15

59

საპროცედურო საკითხთა და წესების კომიტეტი

გოგორიშვილი ხათუნა

10.09.15

15.09.15

17.09.15

60

საპროცედურო საკითხთა და წესების კომიტეტი

თარხნიშვილი ლევან

10.09.15

15.09.15

17.09.15

30.09.15

61

საფინანსო-საბიუჯეტო კომიტეტი

ვაშაძე გიორგი

01.09.15

08.09.15

11.09.15

24.09.15

62

საფინანსო-საბიუჯეტო კომიტეტი

ცისკარიშვილი პეტრე

01.09.15

08.09.15

11.09.15

24.09.15

63

საფინანსო-საბიუჯეტო კომიტეტი

მელიქიშვილი ზურაბ

01.09.15

08.09.15

11.09.15

24.09.15

64

საფინანსო-საბიუჯეტო კომიტეტი

ჭავჭანიძე დავით

01.09.15

08.09.15

11.09.15

24.09.15

65

საფინანსო-საბიუჯეტო კომიტეტი

ჩილინგარაშვილი ზურაბ

01.09.15

08.09.15

11.09.15

24.09.15

66

საფინანსო-საბიუჯეტო კომიტეტი

ჯაფარიძე ზურაბ

01.09.15

67

სპორტისა და ახალგაზრდულ საქმეთა კომიტეტი

ნაყოფია კობა

10.09.15

25.09.15

68

სპორტისა და ახალგაზრდულ საქმეთა კომიტეტი

მელაძე გიორგი

03.09.15

25.09.15

69

სპორტისა და ახალგაზრდულ საქმეთა კომიტეტი

კედელაშვილი ზაზა

03.09.15

10.09.15

25.09.15

70

სპორტისა და ახალგაზრდულ საქმეთა კომიტეტი

სუბელიანი კობა

03.09.15

10.09.15

25.09.15

71

სპორტისა და ახალგაზრდულ საქმეთა კომიტეტი

ბუცხრიკიძე კახა

03.09.15

10.09.15

25.09.15

72

სპორტისა და ახალგაზრდულ საქმეთა კომიტეტი

თევდორაძე გიორგი

10.09.15

25.09.15

73

ჯანმრთელობის დაცვისა და სოციალურ საკითხთა კომიტეტი

მაჭავარიანი მიხეილ

23.09.15

74

ჯანმრთელობის დაცვისა და სოციალურ საკითხთა კომიტეტი

ყიფშიძე ნიკოლოზ

23.09.15

75

ჯანმრთელობის დაცვისა და სოციალურ საკითხთა კომიტეტი

ჯაფარიძე ზურაბ

03.09.15

76

ჯანმრთელობის დაცვისა და სოციალურ საკითხთა კომიტეტი

სუბელიანი კობა

03.09.15

23.09.15

77

ჯანმრთელობის დაცვისა და სოციალურ საკითხთა კომიტეტი

კუბლაშვილი პავლე

03.09.15