empty

2016 წლის მაისი

 

 

კომიტეტების  სხდომების არასაპატიო მიზეზით გაცდენის მონაცემები

კომიტეტი

გვარი, სახელი

გაცდენის თარიღი

1

აგრარულ საკითხთა კომიტეტი

ღვინიაშვილი გიორგი

06.05.16

19.05.16

2

აგრარულ საკითხთა კომიტეტი

ახალაია როლანდ

06.05.16

19.05.16

3

აგრარულ საკითხთა კომიტეტი

ლემონჯავა ვახტანგ

06.05.16

19.05.16

4

აგრარულ საკითხთა კომიტეტი

მკოიანი ენზელ

19.05.16

5

აგრარულ საკითხთა კომიტეტი

ცისკარიშვილი პეტრე

06.05.16

19.05.16

6

აგრარულ საკითხთა კომიტეტი

ჩიტაშვილი ვაჟა

06.05.16

19.05.16

7

აგრარულ საკითხთა კომიტეტი

ქარდავა ლევან

06.05.16

19.05.16

8

აგრარულ საკითხთა კომიტეტი

ცაგარეიშვილი გიორგი

19.05.16

9

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის

კომიტეტი

თაქთაქიშვილი ჩიორა

05.05.16

06.05.16

10.05.16

20.05.16

30.05.16

31.05.16

10

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის

კომიტეტი

შავგულიძე შალვა

06.05.16

17.05.16

20.05.16

30.05.16

11

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის

კომიტეტი

დარცმელიძე დავით

05.05.16

06.05.16

10.05.16

13.05.16

17.05.16

20.05.16

30.05.16

31.05.16

12

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის

კომიტეტი

ხერხეულიძე ეკატერინე

05.05.16

06.05.16

10.05.16

13.05.16

17.05.16

20.05.16

30.05.16

31.05.16

13

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის

კომიტეტი

მეგრელიძე ომარ

05.05.16

06.05.16

10.05.16

13.05.16

17.05.16

20.05.16

30.05.16

31.05.16

14

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის

კომიტეტი

წიკლაური ნუგზარ

05.05.16

06.05.16

10.05.16

13.05.16

17.05.16

20.05.16

30.05.16

31.05.16

15

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის

კომიტეტი

მინაშვილი აკაკი

05.05.16

06.05.16

13.05.16

17.05.16

20.05.16

30.05.16

31.05.16

16

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის

კომიტეტი

ხაჩიძე გიორგი

05.05.16

06.05.16

10.05.16

13.05.16

20.05.16

30.05.16

31.05.16

17

განათლების, მეცნიერებისა და კულტურის კომიტეტი

ლონდარიძე ტარიელ

10.05.16

12.05.16

17.05.16

24.05.16

18

განათლების, მეცნიერებისა და კულტურის კომიტეტი

რატიანი სერგო

10.05.16

12.05.16

17.05.16

19

განათლების, მეცნიერებისა და კულტურის კომიტეტი

მეგრელიძე ომარ

10.05.16

12.05.16

17.05.16

24.05.16

20

განათლების, მეცნიერებისა და კულტურის კომიტეტი

მახარაძე მიხეილ

10.05.16

12.05.16

17.05.16

24.05.16

21

განათლების, მეცნიერებისა და კულტურის კომიტეტი

ვაშაძე გიორგი

10.05.16

12.05.16

24.05.16

22

განათლების, მეცნიერებისა და კულტურის კომიტეტი

ნაყოფია კობა

10.05.16

12.05.16

17.05.16

24.05.16

23

გარემოს დაცვისა და ბუნებრივი  რესურსების კომიტეტი

მელიქიშვილი ზურაბ

10.05.16

24

გარემოს დაცვისა და ბუნებრივი  რესურსების კომიტეტი

ჭავჭანიძე დავით

10.05.16

25

გარემოს დაცვისა და ბუნებრივი  რესურსების კომიტეტი

ჩილინგარაშვილი ზურაბ

10.05.16

26

გარემოს დაცვისა და ბუნებრივი  რესურსების კომიტეტი

ყიფშიძე ნიკოლოზ

10.05.16

27

გარემოს დაცვისა და ბუნებრივი  რესურსების კომიტეტი

კარბელაშვილი გიორგი

10.05.16

28

დიასპორისა და კავკასიის საკითხთა კომიტეტი

წიკლაური ნუგზარ

06.05.16

19.05.16

29

დიასპორისა და კავკასიის საკითხთა კომიტეტი

დარცმელიძე დავით

06.05.16

19.05.16

30

დიასპორისა და კავკასიის საკითხთა კომიტეტი

ახალაია როლანდ

06.05.16

19.05.16

31

დიასპორისა და კავკასიის საკითხთა კომიტეტი

ნიკოლაიშვილი რამაზ

06.05.16

19.05.16

32

დიასპორისა და კავკასიის საკითხთა კომიტეტი

ნადირაშვილი ირმა

06.05.16

19.05.16

33

ევროპასთან ინტეგრაციის კომიტეტი

ბეჟუაშვილი დავით

06.05.16

19.05.16

34

ევროპასთან ინტეგრაციის კომიტეტი

რატიანი სერგო

06.05.16

19.05.16

35

ევროპასთან ინტეგრაციის კომიტეტი

დარჩიაშვილი დავით

06.05.16

19.05.16

36

ევროპასთან ინტეგრაციის კომიტეტი

ბოკუჩავა თინათინ

06.05.16

19.05.16

37

ევროპასთან ინტეგრაციის კომიტეტი

კანდელაკი გიორგი

06.05.16

19.05.16

38

ევროპასთან ინტეგრაციის კომიტეტი

თაქთაქიშვილი ჩიორა

06.05.16

39

თავდაცვისა და უშიშროების კომიტეტი

ნიკოლაიშვილი რამაზ

05.05.16

23.05.16

40

თავდაცვისა და უშიშროების კომიტეტი

ბუცხრიკიძე კახა

05.05.16

23.05.16

41

თავდაცვისა და უშიშროების კომიტეტი

თარგამაძე გიორგი

05.05.16

23.05.16

42

თავდაცვისა და უშიშროების კომიტეტი

ჩიტაშვილი ვაჟა

05.05.16

23.05.16

43

თავდაცვისა და უშიშროების კომიტეტი

დარჩიაშვილი დავით

05.05.16

23.05.16

44

თავდაცვისა და უშიშროების კომიტეტი

ლონდარიძე ტარიელ

05.05.16

23.05.16

45

თავდაცვისა და უშიშროების კომიტეტი

ვახტანგიშვილი მალხაზ

05.05.16

46

იურიდიულ საკითხთა

კომიტეტი

კუბლაშვილი პავლე

06.05.16

24.05.16

25.05.16

31.05.16

47

იურიდიულ საკითხთა

კომიტეტი

ბეჟაშვილი ლევან

06.05.16

24.05.16

25.05.16

31.05.16

48

იურიდიულ საკითხთა

კომიტეტი

ღვინიაშვილი გიორგი

06.05.16

10.05.16

19.05.16

24.05.16

25.05.16

31.05.16

49

იურიდიულ საკითხთა

კომიტეტი

საჯაია მარიამ

06.05.16

19.05.16

24.05.16

25.05.16

31.05.16

50

იურიდიულ საკითხთა

კომიტეტი

თარგამაძე გიორგი

06.05.16

19.05.16

24.05.16

25.05.16

31.05.16

51

იურიდიულ საკითხთა

კომიტეტი

ლეჟავა პაატა

06.05.16

19.05.16

24.05.16

25.05.16

31.05.16

52

იურიდიულ საკითხთა

კომიტეტი

გოგორიშვილი ხათუნა

06.05.16

19.05.16

24.05.16

25.05.16

31.05.16

53

იურიდიულ საკითხთა

კომიტეტი

შავგულიძე შალვა

19.05.16

54

რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი

თევდორაძე გიორგი

06.05.16

10.05.16

19.05.16

24.05.16

30.05.16

31.05.16

55

რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი

ნადირაშვილი ირმა

06.05.16

10.05.16

19.05.16

24.05.16

30.05.16

31.05.16

56

რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი

კედელაშვილი ზაზა

06.05.16

10.05.16

19.05.16

24.05.16

30.05.16

31.05.16

57

რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი

მახარაძე მიხეილ

06.05.16

10.05.16

19.05.16

24.05.16

30.05.16

31.05.16

58

რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი

ქარდავა ლევან

06.05.16

10.05.16

19.05.16

24.05.16

30.05.16

31.05.16

59

რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი

სულეიმანოვი აზერ

06.05.16

10.05.16

19.05.16

24.05.16

30.05.16

31.05.16

60

საპროცედურო საკითხთა და წესების კომიტეტი

ლეჟავა პაატა

31.05.16

61

საპროცედურო საკითხთა და წესების კომიტეტი

მალაშხია შოთა

31.05.16

62

საპროცედურო საკითხთა და წესების კომიტეტი

ბობოხიძე აკაკი

31.05.16

63

საპროცედურო საკითხთა და წესების კომიტეტი

თარხნიშვილი ლევან

31.05.16

64

საპროცედურო საკითხთა და წესების კომიტეტი

გოგორიშვილი ხათუნა

31.05.16

65

საფინანსო-საბიუჯეტო კომიტეტი

ვაშაძე გიორგი

10.05.16

20.05.16

24.05.16

66

საფინანსო-საბიუჯეტო კომიტეტი

ცისკარიშვილი პეტრე

10.05.16

20.05.16

24.05.16

67

საფინანსო-საბიუჯეტო კომიტეტი

მელიქიშვილი ზურაბ

10.05.16

20.05.16

24.05.16

68

საფინანსო-საბიუჯეტო კომიტეტი

ჭავჭანიძე დავით

10.05.16

20.05.16

24.05.16

69

საფინანსო-საბიუჯეტო კომიტეტი

ჩილინგარაშვილი ზურაბ

10.05.16

20.05.16

24.05.16

70

სპორტისა და ახალგაზრდულ საქმეთა კომიტეტი

ნაყოფია კობა

06.05.16

10.05.16

24.05.16

28.05.16

71

სპორტისა და ახალგაზრდულ საქმეთა კომიტეტი

კედელაშვილი ზაზა

06.05.16

10.05.16

24.05.16

28.05.16

72

სპორტისა და ახალგაზრდულ საქმეთა კომიტეტი

სუბელიანი კობა

06.05.16

10.05.16

24.05.16

28.05.16

73

სპორტისა და ახალგაზრდულ საქმეთა კომიტეტი

ბუცხრიკიძე კახა

06.05.16

10.05.16

24.05.16

28.05.16

74

სპორტისა და ახალგაზრდულ საქმეთა კომიტეტი

თევდორაძე გიორგი

06.05.16

10.05.16

24.05.16

28.05.16

75

სპორტისა და ახალგაზრდულ საქმეთა კომიტეტი

საჯაია მარიამ

06.05.16

10.05.16

24.05.16

28.05.16

76

ჯანმრთელობის დაცვისა და სოციალურ საკითხთა კომიტეტი

მაჭავარიანი მიხეილ

05.05.16

10.05.16

19.05.16

77

ჯანმრთელობის დაცვისა და სოციალურ საკითხთა კომიტეტი

ყიფშიძე ნიკოლოზ

05.05.16

10.05.16

19.05.16

23.05.16

78

ჯანმრთელობის დაცვისა და სოციალურ საკითხთა კომიტეტი

სუბელიანი კობა

05.05.16

10.05.16

19.05.16

23.05.16

79

ჯანმრთელობის დაცვისა და სოციალურ საკითხთა კომიტეტი

წერეთელი გიორგი

05.05.16

10.05.16

19.05.16

80

ჯანმრთელობის დაცვისა და სოციალურ საკითხთა კომიტეტი

ხერხეულიძე ეკატერინე

05.05.16

10.05.16

19.05.16

23.05.16

81

ჯანმრთელობის დაცვისა და სოციალურ საკითხთა კომიტეტი

მალაშხია შოთა

05.05.16

10.05.16

19.05.16

23.05.16

82

ჯანმრთელობის დაცვისა და სოციალურ საკითხთა კომიტეტი

ვაშაძე გიორგი

19.05.16