empty

2019 წლის აპრილი

 

კომიტეტების სხდომების გაცდენის მონაცემები

პარლამენტის წევრი

კომიტეტი

არასაპატიო მიზეზით გაცდენის თარიღი

საპატიო მიზეზით გაცდენის თარიღი

1.     

აბესაძე ირაკლი

იურიდიულ საკითხთა კომიტეტი

 

11.04.2019

2.     

ბაქრაძე დავით

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

 

08.04.2019

22.04.2019

3.     

ბეგაძე გიორგი

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

 

01.04.2019

4.     

ბეჟანიძე ლევან

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის კომიტეტი

 

11.04.2019

5.     

ბერაია ირაკლი

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის კომიტეტი

 

22.04.2019

6.     

ბესელია ეკა

იურიდიულ საკითხთა კომიტეტი

02.04.2019

 

7.     

გაჯიევი რუსლან

განათლების, მეცნიერებისა და კულტურის კომიტეტი

01.04.2019

02.04.2019

04.04.2019

15.04.2019

23.04.2019

 

8.     

გოგუაძე ნინო

იურიდიულ საკითხთა კომიტეტი

 

11.04.2019

25.04.2019

საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტი

 

23.04.2019

24.04.2019

25.04.2019

9.     

გოცირიძე რომან

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

 

01.04.2019

10.   

გუნავა თენგიზ

თავდაცვისა და უშიშროების კომიტეტი

23.04.2019

 

11.   

დასენი ისკო

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

08.04.2019

15.04.2019

12.   

ზურაბიანი ცოტნე

საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტი

23.04.2019

24.04.2019

25.04.2019

13.   

თალაკვაძე არჩილ

საფინანსო-საბიუჯეტო კომიტეტი

 

11.04.2019

საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტი

 

23.04.2019

14.   

თოლორაია ედიშერ

გარემოს დაცვისა და ბუნებრივი რესურსების კომიტეტი

15.04.2019

 

15.   

კანდელაკი გიორგი

ევროპასთან ინტეგრაციის კომიტეტი

 

10.04.2019

საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტი

 

24.04.2019

25.04.2019

16.   

კაპანაძე სერგი

განათლების, მეცნიერებისა და კულტურის კომიტეტი

15.04.2019

 

17.   

კახიძე ოთარ

იურიდიულ საკითხთა კომიტეტი

 

22.04.2019

საფინანსო-საბიუჯეტო კომიტეტი

 

23.04.2019

18.   

კიკნაველიძე შალვა

საპროცედურო საკითხთა და წესების კომიტეტი

24.04.2019

 

19.   

კილაძე სოფიო

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის კომიტეტი

 

11.04.2019

20.   

კობერიძე ლევან

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

23.04.2019

 

21.   

კოხრეიძე თეიმურაზ

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

 

22.04.2019

23.04.2019

22.   

მარშანია ადა

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის კომიტეტი

22.04.2019

 

23.   

მაღრაძე გუგული

განათლების, მეცნიერებისა და კულტურის კომიტეტი

 

23.04.2019

24.   

მახათაძე სულხან

გარემოს დაცვისა და ბუნებრივი რესურსების კომიტეტი

22.04.2019

 

საფინანსო-საბიუჯეტო კომიტეტი

24.04.2019

 

25.   

მეზურნიშვილი ირაკლი

საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტი

 

25.04.2019

26.   

მელია ნიკანორ

თავდაცვისა და უშიშროების კომიტეტი

23.04.2019

 

27.   

მიქაძე გელა

იურიდიულ საკითხთა კომიტეტი

 

02.04.2019

28.   

მკოიანი ენზელ

თავდაცვისა და უშიშროების კომიტეტი

23.04.2019

 

29.   

მოსიძე გიორგი

ევროპასთან ინტეგრაციის კომიტეტი

 

22.04.2019

30.   

ნარჩემაშვილი კობა

ჯანმრთელობის დაცვისა და სოციალურ საკითხთა კომიტეტი

 

01.04.2019

31.   

ნაყოფია კობა

სპორტისა და ახალგაზრდულ საქმეთა კომიტეტი

24.04.2019

 

32.   

ნიკოლაიშვილი რამაზ

საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტი

 

02.04.2019

33.   

ოქრიაშვილი კახაბერ

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

01.04.2019

08.04.2019

22.04.2019

23.04.2019

 

34.   

ოხანაშვილი ანრი

იურიდიულ საკითხთა კომიტეტი

 

11.04.2019

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის კომიტეტი

 

11.04.2019

35.   

სამადაშვილი სალომე

საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტი

 

25.04.2019

36.   

სამხარაძე დიმიტრი

რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი

10.04.2019

24.04.2019

 

37.   

სონღულაშვილი დავით

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

22.04.2019

23.04.2019

01.04.2019

რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი

10.04.2019

 

38.   

ტუღუში გიორგი

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის კომიტეტი

22.04.2019

15.04.2019

39.   

ფრუიძე ირინე

სპორტისა და ახალგაზრდულ საქმეთა კომიტეტი

 

23.04.2019

ევროპასთან ინტეგრაციის კომიტეტი

 

10.04.2019

40.   

ქანთარია ალექსანდრე

განათლების, მეცნიერებისა და კულტურის კომიტეტი

02.04.2019

 

41.   

ქაცარავა სოფიო

ევროპასთან ინტეგრაციის კომიტეტი

 

10.04.2019

42.   

ქებურია ლელა

განათლების, მეცნიერებისა და კულტურის კომიტეტი

 

15.04.2019

43.   

ქვარაია მერაბ

რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი

 

24.04.2019

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის კომიტეტი

 

22.04.2019

44.   

ქუცნაშვილი ზაქარია

იურიდიულ საკითხთა კომიტეტი

22.04.2019

02.04.2019

რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი

24.04.2019

 

45.   

ღვინიაშვილი გიორგი

იურიდიულ საკითხთა კომიტეტი

 

11.04.2019

15.04.2019

22.04.2019

46.   

შალელაშვილი შოთა

საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტი

23.04.2019

 

47.   

შიოლაშვილი ირაკლი

აგრარულ საკითხთა კომიტეტი

 

15.04.2019

23.04.2019

48.   

ჩხეიძე ნატო

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

22.04.2019

 

49.   

ჩიქოვანი მამუკა

რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი

24.04.2019

 

50.   

წერეთელი გიორგი

საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტი

 

23.04.2019

51.   

წიკლაური მირიან

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

23.04.2019

 

52.   

წილოსანი ნინო

განათლების, მეცნიერებისა და კულტურის კომიტეტი

 

01.04.2019

02.04.2019

04.04.2019

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

 

01.04.2019

08.04.2019

12.04.2019

53.   

წულაია ივლიანე

საპროცედურო საკითხთა და წესების კომიტეტი

15.04.2019

17.04.2019

24.04.2019

 

54.   

ჭკუასელი თეიმურაზ

განათლების, მეცნიერებისა და კულტურის კომიტეტი

 

01.04.2019

02.04.2019

04.04.2019

15.04.2019

23.04.2019

55.   

ხაბაძე არჩილ

რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი

24.04.2019

 

56.   

ხალვაში ფატი

დიასპორისა და კავკასიის საკითხთა კომიტეტი

 

01.04.2019

15.04.2019

57.   

ხოშტარია ელენე

ჯანმრთელობის დაცვისა და სოციალურ საკითხთა კომიტეტი

 

15.04.2019

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის კომიტეტი

 

15.04.2019

58.   

ხულორდავა თამარ

საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტი

 

02.04.2019

25.04.2019