empty

2019 წლის იანვარი

             

კომიტეტების სხდომების გაცდენის მონაცემები

 

პარლამენტის წევრი

კომიტეტი

არასაპატიო მიზეზით გაცდენის თარიღი

საპატიო მიზეზით გაცდენის თარიღი

1

ბეჟანიძე ლევან

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის კომიტეტი

 

03.01.2019

2

კოპაძე გიორგი

რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი

 

16.01.2019

3

მიქაძე გელა

იურიდიულ საკითხთა კომიტეტი

14.01.2019

 

4

მხეიძე დიმიტრი

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის კომიტეტი

 

03.01.2019

5

ოდიშარია ბექა

რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი

25.01.2019

 

16.01.2019

 

6

ოქრიაშვილი კახაბერ

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

28.01.2019

 

7

პოღოსიანი რუსლან

იურიდიულ საკითხთა კომიტეტი

14.01.2019

 

8

სამხარაძე დიმიტრი

რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი

25.01.2019

16.01.2019

9

სონღულაშვილი დავით

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

 

28.01.2019

რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი

 

16.01.2019

25.01.2019

10

ტრიპოლსკი ერეკლე

რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი

25.01.2019

 

11

ტუღუში გიორგი

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის კომიტეტი

 

03.01.2019

12

ფოფხაძე გედევან

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის კომიტეტი

 

03.01.2019

13

ქუცნაშვილი ზაქარია

რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი

25.01.2019

 

14

წიკლაური მირიან

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

28.01.2019

 

15

წილოსანი ნინო

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

 

28.01.2019

16

ხახუბია ირაკლი

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

28.01.2019

 

17

ხოშტარია ელენე

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის კომიტეტი

 

03.01.2019