empty

2019 წლის მარტი

             

 

კომიტეტების სხდომების გაცდენის მონაცემები



პარლამენტის წევრი

კომიტეტი

არასაპატიო მიზეზით გაცდენის თარიღი

საპატიო მიზეზით გაცდენის თარიღი

 1

აბესაძე ირაკლი

იურიდიულ საკითხთა კომიტეტი

 

18.03.2019

 2

არველაძე რევაზ

განათლების, მეცნიერებისა და კულტურის კომიტეტი

 

18.03.2019

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

 

18.03.2019

 3

ბეგაძე გიორგი

აგრარულ საკითხთა კომიტეტი

 

13.03.2019

 4

ბენაშვილი გია

თავდაცვისა და უშიშროების კომიტეტი

11.03.2019

 

 5

ბეჟანიძე ლევან

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის კომიტეტი

 

26.03.2019

27.03.2019

28.03.2019

29.03.2019

 6

ბესელია ეკა

იურიდიულ საკითხთა კომიტეტი

 

29.03.2019

16.03.2019

 7

ბოკუჩავა თინათინ

ევროპასთან ინტეგრაციის კომიტეტი

 

18.03.2019

 

14.03.2019

25.03.2019

გარემოს დაცვისა და ბუნებრივი რესურსების კომიტეტი

18.03.2019

 

 8

გაჩეჩილაძე გია

ევროპასთან ინტეგრაციის კომიტეტი

 

25.03.2019

 9

გაჯიევი რუსლან

განათლების, მეცნიერებისა და კულტურის კომიტეტი

18.03.2019

 

 10

გოგიჩაიშვილი ლევან

თავდაცვისა და უშიშროების კომიტეტი

11.03.2019

 

 11

გოგუაძე ნინო

იურიდიულ საკითხთა კომიტეტი

 

04.03.2019

18.03.2019

29.03.2019

საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტი

 

26.03.2019

29.03.2019

 12

გულორდავა გოგა

რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი

 

27.03.2019

 13

გოცირიძე ელგუჯა

ჯანმრთელობის დაცვისა და სოციალურ საკითხთა კომიტეტი

05.03.2019

 

 14

დამენია ლაშა

აგრარულ საკითხთა კომიტეტი

 

13.03.2019

რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი

 

13.03.2019

 15

დასენი ისკო

საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტი

 

29.03.2019

 16

ენუქიძე გოჩა

რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი

 

25.03.2019

27.03.2019

 17

ზარდიაშვილი ვანო

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის კომიტეტი

 

11.03.2019

15.03.2019

 18

ზოიძე აკაკი

საფინანსო-საბიუჯეტო კომიტეტი

 

28.03.2019

 19

ზურაბიანი ცოტნე

საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტი

 

14.03.2019

29.03.2019

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის კომიტეტი

27.03.2019

28.03.2019

 

 20

თალაკვაძე არჩილ

საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტი

 

26.03.2019

 21

თოთლაძე გიორგი

აგრარულ საკითხთა კომიტეტი

 

13.03.2019

სპორტისა და ახალგაზრდულ საქმეთა კომიტეტი

 

12.03.2019

 22

კაკულია რომან

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

 

11.03.2019

 23

კაპანაძე სერგი

ევროპასთან ინტეგრაციის კომიტეტი

18.03.2019

25.03.2019

 

 24

კახიძე ოთარ

იურიდიულ საკითხთა კომიტეტი

 

29.03.2019

საფინანსო-საბიუჯეტო კომიტეტი

 

28.03.2019

 25

კილაძე სოფიო

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის კომიტეტი

 

15.03.2019

 26

კობალაძე კობა

დიასპორისა და კავკასიის საკითხთა კომიტეტი

 

29.03.2019

თავდაცვისა და უშიშროების კომიტეტი

 

26.03.2019

 27

კობერიძე ლევან

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

11.03.2019

 

 28

კოპალიანი კარლო

საპროცედურო საკითხთა და წესების კომიტეტი

 

15.03.2019

რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი

 

13.03.2019

 29

კოხრეიძე თეიმურაზ

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

 

04.03.2019

 30

ლურსმანაშვილი კობა

რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი

 

25.03.2019

27.03.2019

 31

მათიკაშვილი დავით

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის კომიტეტი

 

15.03.2019

 32

მარშანია ადა

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის კომიტეტი

26.03.2019

 

 33

მაღრაძე გუგული

განათლების, მეცნიერებისა და კულტურის კომიტეტი

04.03.2019

13.03.2019

 34

მაჭავარიანი ენძელა

საპროცედურო საკითხთა და წესების კომიტეტი

 

22.03.2019

25.03.2019

გარემოს დაცვისა და ბუნებრივი რესურსების კომიტეტი

 

11.03.2019

18.03.2019

 35

მეზურნიშვილი ირაკლი

დიასპორისა და კავკასიის საკითხთა კომიტეტი

 

14.03.2019

საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტი

 

14.03.2019

 36

მელია ნიკანორ

თავდაცვისა და უშიშროების კომიტეტი

11.03.2019

26.03.2019

 

 37

მირზოევი სავალან

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის კომიტეტი

 

27.03.2019

28.03.2019

29.03.2019

 38

მკოიანი ენზელ

თავდაცვისა და უშიშროების კომიტეტი

11.03.2019

 

 39

მხეიძე დიმიტრი

ჯანმრთელობის დაცვისა და სოციალურ საკითხთა კომიტეტი

 

04.03.2019

05.03.2019

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის კომიტეტი

 

27.03.2019

28.03.2019

29.03.2019

 40

ნაყოფია კობა

სპორტისა და ახალგაზრდულ საქმეთა კომიტეტი

12.03.2019

 

 41

ნიკოლაიშვილი რამაზ

საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტი

 

29.03.2019

 42

ნოზაძე სიმონ

თავდაცვისა და უშიშროების კომიტეტი

 

26.03.2019

 43

ოქრიაშვილი კახაბერ

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

18.03.2019

25.03.2019

 

 44

პაპუაშვილი ზაზა

განათლების, მეცნიერებისა და კულტურის კომიტეტი

13.03.2019

 

 45

სამადაშვილი სალომე

საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტი

 

26.03.2019

29.03.2019

 46

სამხარაული გელა

აგრარულ საკითხთა კომიტეტი

 

13.03.2019

 47

სამხარაძე დიმიტრი

რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი

04.03.2019

13.03.2019

25.03.2019

27.03.2019

 

 48

სონღულაშვილი დავით

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

 

11.03.2019

 49

ფრუიძე ირინე

ევროპასთან ინტეგრაციის კომიტეტი

 

14.03.2019

 50

ქებურია ლელა

საპროცედურო საკითხთა და წესების კომიტეტი

22.03.2019

 

 51

ქვარაია მერაბ

რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი

 

13.03.2019

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის კომიტეტი

 

11.03.2019

15.03.2019

 52

ქუცნაშვილი ზაქარია

იურიდიულ საკითხთა კომიტეტი

 

29.03.2019

რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი

 

27.03.2019

 53

ღვინიაშვილი გიორგი

აგრარულ საკითხთა კომიტეტი

 

25.03.2019

 54

ჩხეიძე ნატო

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

11.03.2019

 

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის კომიტეტი

15.03.2019

 

 55

ცქიტიშვილი დიმიტრი

საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტი

 

14.03.2019

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის კომიტეტი

 

11.03.2019

15.03.2019

 56

წერეთელი გიორგი

საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტი

 

26.03.2019

29.03.2019

 57

წულაია ივლიანე

საპროცედურო საკითხთა და წესების კომიტეტი

22.03.2019

25.03.2019

 

იურიდიულ საკითხთა კომიტეტი

 

04.03.2019

 58

ჭიჭინაძე გივი

განათლების, მეცნიერებისა და კულტურის კომიტეტი

04.03.2019

13.03.2019

დიასპორისა და კავკასიის საკითხთა კომიტეტი

 

14.03.2019

 59

ჭკუასელი თემურ

განათლების, მეცნიერებისა და კულტურის კომიტეტი

 

04.03.2019

13.03.2019

18.03.2019

 60

ხაბაძე არჩილ

რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი

 

25.03.2019

 61

ხალვაში ფატი

დიასპორისა და კავკასიის საკითხთა კომიტეტი

14.03.2019

 

 62

ხულორდავა თამარ

საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტი

 

26.03.2019

29.03.2019