empty

2019 წლის თებერვალი

             

  კომიტეტების სხდომების გაცდენის მონაცემები 

პარლამენტის წევრი

კომიტეტი

არასაპატიო მიზეზით გაცდენის თარიღი

საპატიო მიზეზით გაცდენის თარიღი

1

აბესაძე ირაკლი

იურიდიულ საკითხთა კომიტეტი

 

18.02.2019

2

არველაძე რევაზ

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

13.02.2019

 

3

ბენაშვილი გია

საფინანსო-საბიუჯეტო კომიტეტი

 

28.02.2019

თავდაცვისა და უშიშროების კომიტეტი

 

13.02.2019

28.02.2019

4

ბოკუჩავა თინათინ

ევროპასთან ინტეგრაციის კომიტეტი

 

13.02.2019

18.02.2019

გარემოს დაცვისა და ბუნებრივი რესურსების კომიტეტი

 

11.02.2019

18.02.2019

5

გაჯიევი რუსლან

განათლების, მეცნიერებისა და კულტურის კომიტეტი

07.02.2019

 

6

გოგიჩაიშვილი ლევან

თავდაცვისა და უშიშროების კომიტეტი

 

13.02.2019

7

გოგუაძე ნინო

იურიდიულ საკითხთა კომიტეტი

 

26.02.2019

8

დასენი ისკო

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

 

13.02.2019

9

ენუქიძე გოჩა

რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი

 

13.02.2019

10

ვახტანგაძე მუხრან

სპორტისა და ახალგაზრდულ საქმეთა კომიტეტი

12.02.2019

 

11

ვოლსკი გიორგი

საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტი

19.02.2019

 

12

ზურაბიანი ცოტნე

საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტი

 

19.02.2019

13

კანდელაკი გიორგი

საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტი

 

19.02.2019

ევროპასთან ინტეგრაციის კომიტეტი

13.02.2019

 

14

კობალაძე კობა

დიასპორისა და კავკასიის საკითხთა კომიტეტი

 

26.02.2019

15

კობერიძე ლევან

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

 

13.02.2019

16

კოხრეიძე თეიმურაზ

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

 

 

25.02.2019

26.02.2019

17

კუდბა სვეტლანა

დიასპორისა და კავკასიის საკითხთა კომიტეტი

 

26.02.2019

18

ლომია გიორგი

თავდაცვისა და უშიშროების კომიტეტი

 

28.02.2019

19

მაღრაძე გუგული

განათლების, მეცნიერებისა და კულტურის კომიტეტი

26.02.2019

 

20

მელია ნიკანორ

თავდაცვისა და უშიშროების კომიტეტი

28.02.2019

 

21

მიქაძე გელა

იურიდიულ საკითხთა კომიტეტი

 

12.02.2019

22

მოსიძე გიორგი

სპორტისა და ახალგაზრდულ საქმეთა კომიტეტი

 

14.02.2019

ევროპასთან ინტეგრაციის კომიტეტი

13.02.2019

 

23

მხეიძე დიმიტრი

ჯანმრთელობის დაცვისა და სოციალურ საკითხთა კომიტეტი

 

18.02.2019

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის კომიტეტი

 

18.02.2019

24

მხეიძე პაატა

რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი

 

13.02.2019

თავდაცვისა და უშიშროების კომიტეტი

 

13.02.2019

25

ნადირაშვილი ირმა

თავდაცვისა და უშიშროების კომიტეტი

 

13.02.2019

26

ნაყოფია კობა

სპორტისა და ახალგაზრდულ საქმეთა კომიტეტი

12.02.2019

14.02.2019

 

27

ნაცვლიშვილი ბექა

საფინანსო-საბიუჯეტო კომიტეტი

11.02.2019

 

ევროპასთან ინტეგრაციის კომიტეტი

25.02.2019

 

28

ნიკოლაიშვილი რამაზ

საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტი

 

01.02.2019

29

ნოზაძე სიმონ

განათლების, მეცნიერებისა და კულტურის კომიტეტი

 

26.02.2019

30

ოხანაშვილი ანრი

იურიდიულ საკითხთა კომიტეტი

 

26.02.2019

31

პოღოსიანი რუსლან

იურიდიულ საკითხთა კომიტეტი

12.02.2019

 

32

სამადაშვილი სალომე

საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტი

01.02.2019

 

33

სამხარაული გელა

აგრარულ საკითხთა კომიტეტი

 

27.02.2019

34

სამხარაძე დიმიტრი

რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი

13.02.2019

28.02.2019

 

35

სონღულაშვილი დავით

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

 

11.02.2019

36

ტუღუში გიორგი

იურიდიულ საკითხთა კომიტეტი

 

18.02.2019

37

ფოფხაძე გედევან

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის კომიტეტი

18.02.2019

 

38

ფრუიძე ირინე

საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტი

 

11.02.2019

39

ქაცარავა სოფიო

ევროპასთან ინტეგრაციის კომიტეტი

 

13.02.2019

40

ქებურია ლელა

განათლების, მეცნიერებისა და კულტურის კომიტეტი

 

26.02.2019

41

შალელაშვილი შოთა

საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტი

19.02.2019

11.02.2019

დიასპორისა და კავკასიის საკითხთა კომიტეტი

 

11.02.2019

42

ჩხეიძე ნატო

იურიდიულ საკითხთა კომიტეტი

 

18.02.2019

43

წერეთელი გიორგი

საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტი

 

19.02.2019

ჯანმრთელობის დაცვისა და სოციალურ საკითხთა კომიტეტი

 

04.02.2019

18.02.2019

44

წილოსანი ნინო

განათლების, მეცნიერებისა და კულტურის კომიტეტი

 

07.02.2019

13.02.2019

45

წულაია ივლიანე

იურიდიულ საკითხთა კომიტეტი

 

01.02.2019

46

ჭიაბერაშვილი ზურაბ

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

 

13.02.2019

47

ჭიჭინაძე გივი

განათლების, მეცნიერებისა და კულტურის კომიტეტი

07.02.2019

13.02.2019

 

48

ჭიჭინაძე დავით

საფინანსო-საბიუჯეტო კომიტეტი

28.02.2019

 

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

 

25.02.2019

49

ჭკუასელი თეიმურაზ

განათლების, მეცნიერებისა და კულტურის კომიტეტი

 

 

07.02.2019

13.02.2019

26.02.2019

 

50

ხაბაძე არჩილ

რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი

 

13.02.2019

51

ხოშტარია ელენე

ჯანმრთელობის დაცვისა და სოციალურ საკითხთა კომიტეტი

 

04.02.2019

52

ხულორდავა თამარ

საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტი

 

01.02.2019

11.02.2019

ევროპასთან ინტეგრაციის კომიტეტი

 

01.02.2019

53

ჯაფარიძე ვიქტორ

თავდაცვისა და უშიშროების კომიტეტი

 

13.02.2019