empty

2019 წლის დეკემბერი

 

   კომიტეტების სხდომების გაცდენის მონაცემები

 

პარლამენტის წევრი

კომიტეტი

არასაპატიო მიზეზით გაცდენის თარიღი

საპატიო მიზეზით გაცდენის თარიღი

1

აბესაძე ირაკლი

თავდაცვისა და უშიშროების კომიტეტი

 

09.12.2019

2

ბაქრაძე დავით

აგრარულ საკითხთა კომიტეტი

 

17.12.2019

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

03.12.2019

13.12.2019

16.12.2019

3

ბეჟანიძე ლევან

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის კომიტეტი

23.12.2019

09.12.2019

4

ბერაია ირაკლი

საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტი

 

19.12.2019

20.12.2019

5

ბერაია ირაკლი (დაჩი)

იურიდიულ საკითხთა კომიტეტი

 

26.12.2019

საფინანსო-საბიუჯეტო კომიტეტი

 

13.12.2019

6

ბობოხიძე აკაკი

გარემოს დაცვისა და ბუნებრივი რესურსების კომიტეტი

 

05.12.2019

7

ბოკერია გიორგი

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

03.12.2019

13.12.2019

20.12.2019

8

ბოკუჩავა თინათინ

გარემოს დაცვისა და ბუნებრივი რესურსების კომიტეტი

 

18.12.2019

ევროპასთან ინტეგრაციის კომიტეტი

 

18.12.2019

9

გეგიძე ბიძინა

გარემოს დაცვისა და ბუნებრივი რესურსების კომიტეტი

 

27.12.2019

10

გოგიჩაიშვილი ლევან

რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი

 

26.12.2019

11

გოცირიძე ელგუჯა

ჯანმრთელობის დაცვისა და სოციალურ საკითხთა კომიტეტი

09.12.2019

 

12

გოცირიძე რომან

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

03.12.2019

 

13

გულორდავა გოგა

რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი

 

13.12.2019

14

გუნავა თენგიზ

თავდაცვისა და უშიშროების კომიტეტი

 

09.12.2019

15

დანელია ოთარ

გარემოს დაცვისა და ბუნებრივი რესურსების კომიტეტი

 

05.12.2019

16

ვახტანგაძე მუხრან

სპორტისა და ახალგაზრდულ საქმეთა კომიტეტი

 

19.12.2019

17

ზოიძე აკაკი

ჯანმრთელობის დაცვისა და სოციალურ საკითხთა კომიტეტი

09.12.2019

 

18

ინაშვილი ირმა

სპორტისა და ახალგაზრდულ საქმეთა კომიტეტი

 

05.12.2019

19.12.2019

19

კანდელაკი გიორგი

საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტი

 

11.12.2019

20

კვიციანი ემზარ

გარემოს დაცვისა და ბუნებრივი რესურსების კომიტეტი

 

05.12.2019

18.12.2019

რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი

18.12.2019

 

21

კილაძე სოფიო

იურიდიულ საკითხთა კომიტეტი

 

12.12.2019

22

კობერიძე ლევან

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

 

13.12.2019

23

კობიაშვილი ლევან

სპორტისა და ახალგაზრდულ საქმეთა კომიტეტი

 

05.12.2019

19.12.2019

24

კუჭავა კახაბერ

ევროპასთან ინტეგრაციის კომიტეტი

 

18.12.2019

საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტი

 

06.12.2019

20.12.2019

25

ლომია გიორგი

თავდაცვისა და უშიშროების კომიტეტი

 

09.12.2019

26

მარშანია ადა

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის კომიტეტი

09.12.2019

23.12.2019

27

მელია ნიკანორ

თავდაცვისა და უშიშროების კომიტეტი

 

09.12.2019

28

მიქაძე გელა

იურიდიულ საკითხთა კომიტეტი

12.12.2019

05.12.2019

12.12.2019

29

მიქელაძე გრიგოლ

საფინანსო-საბიუჯეტო კომიტეტი

 

13.12.2019

30

მკოიანი ენზელ

თავდაცვისა და უშიშროების კომიტეტი

 

09.12.2019

31

ნაცვლიშვილი ბექა

ევროპასთან ინტეგრაციის კომიტეტი

 

18.12.2019

32

ოდიშარია ბექა

ევროპასთან ინტეგრაციის კომიტეტი

 

18.12.2019

33

ოქრიაშვილი კახაბერ

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

20.12.2019

20.12.2019

34

ჟორჟოლიანია გია

განათლების, მეცნიერებისა და კულტურის კომიტეტი

02.12.2019

 

35

რატიანი სერგო

განათლების, მეცნიერებისა და კულტურის კომიტეტი

02.12.2019

 

36

სამადაშვილი სალომე

საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტი

 

11.12.2019

19.12.2019

20.12.2019

37

სამხარაძე დიმიტრი

რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი

18.12.2019

13.12.2019

26.12.2019

38

სონღულაშვილი დავით

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

20.12.2019

13.12.2019

39

ფოფხაძე გედევან

საპროცედურო საკითხთა და წესების კომიტეტი

 

13.12.2019

იურიდიულ საკითხთა კომიტეტი

 

12.12.2019

40

ქებურია ლელა

განათლების, მეცნიერებისა და კულტურის კომიტეტი

02.12.2019

 

41

ჩუგოშვილი თამარ

განათლების, მეცნიერებისა და კულტურის კომიტეტი

12.12.2019

 

42

ჩხეიძე ნატო

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის კომიტეტი

09.12.2019

 

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

03.12.2019

20.12.2019

43

წერეთელი გიორგი

საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტი

 

06.12.2019

19.12.2019

20.12.2019

44

ჭიჭინაძე გივი

განათლების, მეცნიერებისა და კულტურის კომიტეტი

12.12.2019

 

45

ჭიჭინაძე დავით

საფინანსო-საბიუჯეტო კომიტეტი

06.12.2019

 

46

ხატიძე გიორგი

საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტი

 

11.12.2019

47

ხახუბია ირაკლი

გარემოს დაცვისა და ბუნებრივი რესურსების კომიტეტი

 

27.12.2019

48

ხოშტარია ელენე

ჯანმრთელობის დაცვისა და სოციალურ საკითხთა კომიტეტი

 

09.12.2019

13.12.2019

49

ჯაში მარიამ

საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტი

20.12.2019