empty

2019 წლის ივლისი

  

  კომიტეტების სხდომების გაცდენის მონაცემები

 

პარლამენტის წევრი

კომიტეტი

არასაპატიო მიზეზით გაცდენის თარიღი

საპატიო მიზეზით გაცდენის თარიღი

1

აბესაძე ირაკლი

თავდაცვისა და უშიშროების კომიტეტი

 

22.07.2019

2

ბენაშვილი გია

თავდაცვისა და უშიშროების კომიტეტი

 

22.07.2019

3

ბეჟანიძე ლევან

ადამიანის უფლებათა და სამოქალაქო ინტეგრაციის კომიტეტი

 

03.07.2019

4

ბოკუჩავა თინათინ

ევროპასთან ინტეგრაციის კომიტეტი

02.07.2019

 

5

დასენი ისკო

საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტი

08.07.2019

 

6

ზარდიაშვილი ვანო

ადამიანის უფლებათა და სამოქალაქო ინტეგრაციის კომიტეტი

 

03.07.2019

7

კახიანი გიორგი

საპროცედურო საკითხთა და წესების კომიტეტი

 

08.07.2019

8

კილაძე სოფიო

საპროცედურო საკითხთა და წესების კომიტეტი

16.07.2019

 

9

კოპაძე გიორგი

რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი

 

02.07.2019

10

მელია ნიკანორ

თავდაცვისა და უშიშროების კომიტეტი

 

22.07.2019

11

მკოიანი ენზელ

თავდაცვისა და უშიშროების კომიტეტი

 

22.07.2019

12

მხეიძე პაატა

თავდაცვისა და უშიშროების კომიტეტი

 

22.07.2019

რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი

 

02.07.2019

13

ნიკოლაიშვილი რამაზ

საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტი

 

08.07.2019

14

სამადაშვილი სალომე

საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტი

 

08.07.2019

15

ტუღუში გიორგი

ადამიანის უფლებათა და სამოქალაქო ინტეგრაციის კომიტეტი

 

03.07.2019

16

ქაცარავა სოფიო

საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტი

 

08.07.2019

17

ქებურია ლელა

რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი

02.07.2019

 

18

ჩრდილელი ოთარ

თავდაცვისა და უშიშროების კომიტეტი

 

22.07.2019

19

ჩხეიძე ნატო

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

08.07.2019

 

20

წერეთელი გიორგი

საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტი

 

08.07.2019

21

წულაია ივლიანე

საპროცედურო საკითხთა და წესების კომიტეტი

16.07.2019

 

22

ხოშტარია ელენე

ადამიანის უფლებათა და სამოქალაქო ინტეგრაციის კომიტეტი

 

03.07.2019