empty

2019 წლის ივნისი

   

   კომიტეტების სხდომების გაცდენის მონაცემები

 

პარლამენტის წევრი

კომიტეტი

არასაპატიო მიზეზით გაცდენის თარიღი

საპატიო მიზეზით გაცდენის თარიღი

1

აბესაძე ირაკლი

იურიდიულ საკითხთა კომიტეტი

27.06.2019

28.06.2019

28.06.2019

 

2

ბეგაძე გიორგი

აგრარულ საკითხთა კომიტეტი

 

10.06.2019

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

 

03.06.2019

07.06.2019

3

ბეჟანიძე ლევან

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის კომიტეტი

03.06.2019

 

4

ბერაია ირაკლი

საფინანსო-საბიუჯეტო კომიტეტი

 

18.06.2019

5

ბესელია ეკა

საპროცედურო საკითხთა და წესების კომიტეტი

 

26.06.2019

27.06.2019

იურიდიულ საკითხთა კომიტეტი

 

14.06.2019

26.06.2019

27.06.2019

28.06.2019

28.06.2019

6

ბოკერია გიორგი

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

03.06.2019

17.06.2019

 

7

ბოკუჩავა თინათინ

გარემოს დაცვისა და ბუნებრივი რესურსების კომიტეტი

 

04.06.2019

8

გოგორიშვილი ხათუნა

საპროცედურო საკითხთა და წესების კომიტეტი

27.06.2019

 

9

გოგუაძე ნინო

იურიდიულ საკითხთა კომიტეტი

 

26.06.2019

27.06.2019

28.06.2019

28.06.2019

საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტი

 

04.06.2019

04.06.2019

10

გულორდავა გოგა

იურიდიულ საკითხთა კომიტეტი

 

14.06.2019

11

დანელია ოთარ

გარემოს დაცვისა და ბუნებრივი რესურსების კომიტეტი

 

04.06.2019

12

დასენი ისკო

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

 

07.06.2019

13

ერქვანია ალექსანდრე

საპროცედურო საკითხთა და წესების კომიტეტი

 

26.06.2019

14

ზარდიაშვილი ვანო

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის კომიტეტი

 

03.06.2019

10.06.2019

14.06.2019

იურიდიულ საკითხთა კომიტეტი

 

14.06.2019

15

ზურაბიანი ცოტნე

საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტი

11.06.2019

13.06.2019

16

თალაკვაძე არჩილ

საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტი

 

04.06.2019

04.06.2019

17

თოლორაია ედიშერ

გარემოს დაცვისა და ბუნებრივი რესურსების კომიტეტი

04.06.2019

 

18

ინაშვილი ირმა

სპორტისა და ახალგაზრდულ საქმეთა კომიტეტი

04.06.2019

10.06.2019

 

19

იონათამიშვილი რატი

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის კომიტეტი

 

10.06.2019

14.06.2019

20

კაკულია რომან

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

 

17.06.2019

21

კანდელაკი გიორგი

საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტი

 

04.06.2019

04.06.2019

22

კახიძე ოთარ

იურიდიულ საკითხთა კომიტეტი

27.06.2019

28.06.2019

28.06.2019

 

საფინანსო-საბიუჯეტო კომიტეტი

 

05.06.2019

23

კოვზანაძე ირაკლი

საფინანსო-საბიუჯეტო კომიტეტი

 

05.06.2019

24

კუჭავა კახაბერ

გარემოს დაცვისა და ბუნებრივი რესურსების კომიტეტი

 

04.06.2019

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

 

03.06.2019

07.06.2019

25

მდინარაძე მამუკა

იურიდიულ საკითხთა კომიტეტი

28.06.2019

 

26

მეზურნიშვილი ირაკლი

დიასპორისა და კავკასიის საკითხთა კომიტეტი

10.06.2019

 

27

მეშველიანი გოგი

საფინანსო-საბიუჯეტო კომიტეტი

 

18.06.2019

28

მიქაძე გელა

იურიდიულ საკითხთა კომიტეტი

28.06.2019

 

29

მირზოევი სავალან

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის კომიტეტი

 

10.06.2019

30

მხეიძე პაატა

თავდაცვისა და უშიშროების კომიტეტი

 

07.06.2019

31

ოხანაშვილი ანრი

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის კომიტეტი

 

03.06.2019

32

სამადაშვილი სალომე

საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტი

 

04.06.2019

04.06.2019

33

ტუღუში გიორგი

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის კომიტეტი

03.06.2019

 

34

ფოფხაძე გედევან

განათლების, მეცნიერებისა და კულტურის კომიტეტი

04.06.2019

 

35

ქვარაია მერაბ

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის კომიტეტი

14.06.2019

 

36

ღვინიაშვილი გიორგი

იურიდიულ საკითხთა კომიტეტი

27.06.2019

28.06.2019

28.06.2019

14.06.2019

37

შალელაშვილი შოთა

დიასპორისა და კავკასიის საკითხთა კომიტეტი

10.06.2019

13.06.2019

საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტი

04.06.2019

11.06.2019

13.06.2019

38

ჩხეიძე ნატო

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის კომიტეტი

03.06.2019

10.06.2019

14.06.2019

 

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

03.06.2019

07.06.2019

 

39

ცქიტიშვილი დიმიტრი

საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტი

 

04.06.2019

04.06.2019

40

წერეთელი გიორგი

საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტი

 

04.06.2019

04.06.2019

11.06.2019

ჯანმრთელობის დაცვისა და სოციალურ საკითხთა კომიტეტი

 

10.06.2019

41

წილოსანი ნინო

განათლების, მეცნიერებისა და კულტურის კომიტეტი

 

04.06.2019

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

07.06.2019

03.06.2019

42

ხოშტარია ელენე

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის კომიტეტი

 

14.06.2019

43

ხულორდავა თამარ

საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტი

04.06.2019

 

44

ჯაში მარიამ

განათლების, მეცნიერებისა და კულტურის კომიტეტი

 

10.06.2019

ჯანმრთელობის დაცვისა და სოციალურ საკითხთა კომიტეტი

 

10.06.2019