empty

2019 წლის მაისი

 

 კომიტეტების სხდომების გაცდენის მონაცემები

პარლამენტის წევრი

კომიტეტი

არასაპატიო მიზეზით გაცდენის თარიღი

საპატიო მიზეზით გაცდენის თარიღი

1

აბესაძე ირაკლი

იურიდიულ საკითხთა კომიტეტი

 

29.05.2019

30.05.2019

2

ბაქრაძე დავით

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

28.05.2019

22.05.2019

29.05.2019

30.05.2019

3

ბეგაძე გიორგი

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

 

27.05.2019

28.05.2019

29.05.2019

30.05.2019

4

ბენაშვილი გია

საფინანსო-საბიუჯეტო კომიტეტი

08.05.2019

 

თავდაცვისა და უშიშროების კომიტეტი

 

08.05.2019

5

ბეჟანიძე ლევან

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის კომიტეტი

27.05.2019

 

ჯანმრთელობის დაცვისა და სოციალურ საკითხთა კომიტეტი

06.05.2019

 

6

ბერაია ირაკლი

საფინანსო-საბიუჯეტო კომიტეტი

08.05.2019

13.05.2019

29.05.2019

7

ბესელია ეკა

იურიდიულ საკითხთა კომიტეტი

08.05.2019

30.05.2019

8

ბოკერია გიორგი

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

30.05.2019

 

9

ბოკუჩავა თინათინ

გარემოს დაცვისა და ბუნებრივი რესურსების კომიტეტი

 

24.05.2019

27.05.2019

ევროპასთან ინტეგრაციის კომიტეტი

 

24.05.2019

10

ბუკია გიგა

აგრარულ საკითხთა კომიტეტი

 

10.05.2019

11

გაჯიევი რუსლან

განათლების, მეცნიერებისა და კულტურის კომიტეტი

07.05.2019

21.05.2019

29.05.2019

29.05.2019

 

12

გოგიჩაიშვილი ლევან

რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი

23.05.2019

 

13

გოგუაძე ნინო

საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტი

 

07.05.2019

იურიდიულ საკითხთა კომიტეტი

 

08.05.2019

14

გოცირიძე რომან

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

28.05.2019

 

15

გულორდავა გოგა

რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი

23.05.2019

 

16

დასენი ისკო

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

10.05.2019

 

საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტი

 

23.05.2019

17

ენუქიძე გოჩა

რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი

 

28.05.2019

18

ვახტანგაძე მუხრან

სპორტისა და ახალგაზრდულ საქმეთა კომიტეტი

21.05.2019

 

19

ზარდიაშვილი ვანო

იურიდიულ საკითხთა კომიტეტი

 

30.05.2019

20

ზურაბიანი ცოტნე

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის კომიტეტი

 

01.05.2019

08.05.2019

საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტი

07.05.2019

10.05.2019

21

თალაკვაძე არჩილ

საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტი

 

07.05.2019

10.05.2019

22

კანდელაკი გიორგი

საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტი

 

07.05.2019

23

კაპანაძე სერგი

განათლების, მეცნიერებისა და კულტურის კომიტეტი

 

21.05.2019

ევროპასთან ინტეგრაციის კომიტეტი

13.05.2019

22.05.2019

24.05.2019

24

კახიძე ოთარ

იურიდიულ საკითხთა კომიტეტი

 

30.05.2019

25

კვაჭანტირაძე ზვიად

დიასპორისა და კავკასიის საკითხთა კომიტეტი

 

10.05.2019

26

კიკნაველიძე შალვა

საპროცედურო საკითხთა და წესების კომიტეტი

 

21.05.2019

27

კობალაძე კობა

დიასპორისა და კავკასიის საკითხთა კომიტეტი

 

10.05.2019

28

კოხრეიძე თეიმურაზ

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

06.05.2019

 

29

კუდბა სვეტლანა

დიასპორისა და კავკასიის საკითხთა კომიტეტი

 

10.05.2019

30

მათიკაშვილი დავით

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის კომიტეტი

 

22.05.2019

31

მახათაძე სულხან

საფინანსო-საბიუჯეტო კომიტეტი

08.05.2019

13.05.2019

27.05.2019

 

32

მელია ნიკანორ

თავდაცვისა და უშიშროების კომიტეტი

 

08.05.2019

33

მეშველიანი გოგი

გარემოს დაცვისა და ბუნებრივი რესურსების კომიტეტი

 

24.05.2019

27.05.2019

27.05.2019

საფინანსო-საბიუჯეტო კომიტეტი

 

23.05.2019

34

მირზოევი სავალან

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის კომიტეტი

 

22.05.2019

35

მიქაძე გელა

იურიდიულ საკითხთა კომიტეტი

13.05.2019

30.05.2019

36

მხეიძე დიმიტრი

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის კომიტეტი

 

08.05.2019

ჯანმრთელობის დაცვისა და სოციალურ საკითხთა კომიტეტი

 

13.05.2019

37

ნაკაშიძე ილია

ჯანმრთელობის დაცვისა და სოციალურ საკითხთა კომიტეტი

 

13.05.2019

38

ნაყოფია კობა

სპორტისა და ახალგაზრდულ საქმეთა კომიტეტი

21.05.2019

 

39

ნიკოლაიშვილი რამაზ

საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტი

 

07.05.2019

40

ნოზაძე სიმონ

განათლების, მეცნიერებისა და კულტურის კომიტეტი

 

21.05.2019

41

ოქრიაშვილი კახაბერ

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

06.05.2019

08.05.2019

10.05.2019

13.05.2019

22.05.2019

27.05.2019

28.05.2019

 

42

ოხანაშვილი ანრი

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის კომიტეტი

 

22.05.2019

43

პაპუაშვილი ზაზა

განათლების, მეცნიერებისა და კულტურის კომიტეტი

07.05.2019

 

44

ჟორჟოლიანი გია

განათლების, მეცნიერებისა და კულტურის კომიტეტი

 

07.05.2019

45

სამადაშვილი სალომე

საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტი

 

23.05.2019

46

სამხარაძე დიმიტრი

რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი

23.05.2019

27.05.2019

 

47

სონღულაშვილი დავით

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

08.05.2019

22.05.2019

30.05.2019

რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი

 

23.05.2019

48

ტუღუში გიორგი

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის კომიტეტი

 

22.05.2019

49

ფრუიძე ირინე

სპორტისა და ახალგაზრდულ საქმეთა კომიტეტი

 

07.05.2019

50

ქაცარავა სოფიო

ევროპასთან ინტეგრაციის კომიტეტი

 

22.05.2019

51

ქებურია ლელა

რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი

23.05.2019

 

52

ქვარაია მერაბ

რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი

 

23.05.2019

53

ქუცნაშვილი ზაქარია

იურიდიულ საკითხთა კომიტეტი

08.05.2019

29.05.2019

30.05.2019

რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი

23.05.2019

 

54

ღვინიაშვილი გიორგი

იურიდიულ საკითხთა კომიტეტი

08.05.2019

29.05.2019

30.05.2019

55

ჩიქოვანი მამუკა

რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი

23.05.2019

 

56

ჩხეიძე ნატო

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის კომიტეტი

 

27.05.2019

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

10.05.2019

27.05.2019

57

ცქიტიშვილი დიმიტრი

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის კომიტეტი

 

01.05.2019

08.05.2019

საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტი

 

10.05.2019

58

წერეთელი გიორგი

ჯანმრთელობის დაცვისა და სოციალურ საკითხთა კომიტეტი

 

06.05.2019

საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტი

 

23.05.2019

59

წილოსანი ნინო

განათლების, მეცნიერებისა და კულტურის კომიტეტი

 

21.05.2019

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

08.05.2019

10.05.2019

22.05.2019

28.05.2019

60

წულაია ივლიანე

საპროცედურო საკითხთა და წესების კომიტეტი

08.05.2019

21.05.2019

 

61

ჭიჭინაძე გივი

განათლების, მეცნიერებისა და კულტურის კომიტეტი

21.05.2019

 

62

ჭკუასელი თეიმურაზ

განათლების, მეცნიერებისა და კულტურის კომიტეტი

 

07.05.2019

63

ხულორდავა თამარ

ევროპასთან ინტეგრაციის კომიტეტი

 

27.05.2019

საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტი

 

07.05.2019