empty

2019 წლის ნოემბერი

 

კომიტეტების სხდომების გაცდენის მონაცემები

 

პარლამენტის წევრი

კომიტეტი

არასაპატიო მიზეზით გაცდენის თარიღი

საპატიო მიზეზით გაცდენის თარიღი

1

აბესაძე ირაკლი

თავდაცვისა და უშიშროების კომიტეტი

 

29.11.2019

იურიდიულ საკითხთა კომიტეტი

28.11.2019

04.11.2019

05.11.2019

06.11.2019

07.11.2019

08.11.2019

25.11.2019

2

ბაქრაძე დავით

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

 

22.11.2019

3

ბეგაძე გიორგი

აგრარულ საკითხთა კომიტეტი

25.11.2019

29.11.2019

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

 

11.11.2019

22.11.2019

4

ბერაია ირაკლი

იურიდიულ საკითხთა კომიტეტი

29.11.2019

05.11.2019

07.11.2019

08.11.2019

საფინანსო-საბიუჯეტო კომიტეტი

 

05.11.2019

5

ბესელია ეკა

იურიდიულ საკითხთა კომიტეტი

 

25.11.2019

28.11.2019

29.11.2019

29.11.2019

6

ბოკერია გიორგი

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

 

22.11.2019

7

ბოკუჩავა თინათინ

ევროპასთან ინტეგრაციის კომიტეტი

11.11.2019

 

8

გაჩეჩილაძე გიორგი

გარემოს დაცვისა და ბუნებრივი რესურსების კომიტეტი

 

07.11.2019

ევროპასთან ინტეგრაციის კომიტეტი

 

11.11.2019

9

გაჯიევი რუსლან

განათლების, მეცნიერებისა და კულტურის კომიტეტი

 

11.11.2019

10

გეგიძე ბიძინა

გარემოს დაცვისა და ბუნებრივი რესურსების კომიტეტი

 

07.11.2019

11

გოგორიშვილი ხათუნა

საფინანსო-საბიუჯეტო კომიტეტი

20.11.2019

 

12

გოგუაძე ნინო

იურიდიულ საკითხთა კომიტეტი

 

06.11.2019

08.11.2019

25.11.2019

28.11.2019

საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტი

 

05.11.2019

13

გოცირიძე რომან

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

 

22.11.2019

საფინანსო-საბიუჯეტო კომიტეტი

20.11.2019

 

14

გუნავა თენგიზ

თავდაცვისა და უშიშროების კომიტეტი

 

29.11.2019

15

დამენია ლაშა

აგრარულ საკითხთა კომიტეტი

25.11.2019

 

რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი

25.11.2019

 

16

ზოიძე აკაკი

ჯანმრთელობის დაცვისა და სოციალურ საკითხთა კომიტეტი

 

28.11.2019

29.11.2019

29.11.2019

17

ინაშვილი ირმა

სპორტისა და ახალგაზრდულ საქმეთა კომიტეტი

 

21.11.2019

18

კანდელაკი გიორგი

საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტი

 

05.11.2019

29.11.2019

19

კაპანაძე სერგი

განათლების, მეცნიერებისა და კულტურის კომიტეტი

 

21.11.2019

25.11.2019

20

კახიანი გიორგი

საპროცედურო საკითხთა და წესების კომიტეტი

 

07.11.2019

21

კახიძე ოთარ

იურიდიულ საკითხთა კომიტეტი

28.11.2019

04.11.2019

05.11.2019

06.11.2019

25.11.2019

საფინანსო-საბიუჯეტო კომიტეტი

27.11.2019

05.11.2019

20.11.2019

22

კვიციანი ემზარ

რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი

25.11.2019

 

23

კილაძე სოფიო

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის კომიტეტი

 

11.11.2019

11.11.2019

24

კოპალიანი კარლო

საპროცედურო საკითხთა და წესების კომიტეტი

 

29.11.2019

25

ლომია გიორგი

თავდაცვისა და უშიშროების კომიტეტი

 

29.11.2019

26

ლურსმანაშვილი კობა

გარემოს დაცვისა და ბუნებრივი რესურსების კომიტეტი

 

07.11.2019

რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი

 

07.11.2019

27

მარშანია ადა

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის კომიტეტი

25.11.2019

28.11.2019

 

28

მელია ნიკანორ

თავდაცვისა და უშიშროების კომიტეტი

 

11.11.2019

29.11.2019

29

მიქაძე გელა

იურიდიულ საკითხთა კომიტეტი

28.11.2019

29.11.2019

29.11.2019

25.11.2019

30

მკოიანი ენზელ

თავდაცვისა და უშიშროების კომიტეტი

11.11.2019

 

31

ნაყოფია კობა

სპორტისა და ახალგაზრდულ საქმეთა კომიტეტი

 

07.11.2019

32

ნიკოლაიშვილი რამაზ

საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტი

 

29.11.2019

33

ნოზაძე სიმონ

განათლების, მეცნიერებისა და კულტურის კომიტეტი

08.11.2019

 

34

ოდიშარია ბექა

დიასპორისა და კავკასიის საკითხთა კომიტეტი

 

05.11.2019

35

ოქრიაშვილი კახაბერ

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

04.11.2019

11.11.2019

22.11.2019

36

რატიანი სერგო

განათლების, მეცნიერებისა და კულტურის კომიტეტი

 

21.11.2019

25.11.2019

37

სამადაშვილი სალომე

საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტი

 

05.11.2019

29.11.2019

38

სამხარაძე დიმიტრი

რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი

 

07.11.2019

39

სონღულაშვილი დავით

რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი

 

07.11.2019

40

ტუღუში გიორგი

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის კომიტეტი

 

25.11.2019

28.11.2019

41

ფრუიძე ირინე

სპორტისა და ახალგაზრდულ საქმეთა კომიტეტი

 

21.11.2019

42

ქებურია ლელა

განათლების, მეცნიერებისა და კულტურის კომიტეტი

 

21.11.2019

25.11.2019

რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი

25.11.2019

 

43

ჩიქოვანი მამუკა

რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი

 

07.11.2019

44

ჩხეიძე ნატო

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის კომიტეტი

11.11.2019

25.11.2019

28.11.2019

11.11.2019

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

11.11.2019

 

45

ცქიტიშვილი დიმიტრი

ჯანმრთელობის დაცვისა და სოციალურ საკითხთა კომიტეტი

 

11.11.2019

46

წერეთელი გიორგი

საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტი

 

05.11.2019

29.11.2019

ჯანმრთელობის დაცვისა და სოციალურ საკითხთა კომიტეტი

28.11.2019

29.11.2019

29.11.2019

11.11.2019

47

ჭიაბერაშვილი ზურაბ

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

 

22.11.2019

ჯანმრთელობის დაცვისა და სოციალურ საკითხთა კომიტეტი

28.11.2019

29.11.2019

29.11.2019

 

48

ჭიჭინაძე გივი

განათლების, მეცნიერებისა და კულტურის კომიტეტი

 

08.11.2019

11.11.2019

49

ჭიჭინაძე დავით

საფინანსო-საბიუჯეტო კომიტეტი

20.11.2019

27.11.2019

 

50

ხატიძე გიორგი

იურიდიულ საკითხთა კომიტეტი

 

04.11.2019

05.11.2019

06.11.2019

07.11.2019

საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტი

 

05.11.2019

51

ხოშტარია ელენე

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის კომიტეტი

25.11.2019

28.11.2019

 

ჯანმრთელობის დაცვისა და სოციალურ საკითხთა კომიტეტი

28.11.2019

29.11.2019

29.11.2019

 

52

ხუბულური თენგიზ

სპორტისა და ახალგაზრდულ საქმეთა კომიტეტი

 

07.11.2019

53

ხუნდაძე დიმიტრი

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

 

22.11.2019