empty

2019 წლის ოქტომბერი

 

კომიტეტების სხდომების გაცდენის მონაცემები

 

პარლამენტის წევრი

კომიტეტი

არასაპატიო მიზეზით გაცდენის თარიღი

საპატიო მიზეზით გაცდენის თარიღი

1

ბაქრაძე დავით

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

 

11.10.2019

16.10.2019

17.10.2019

2

ბეგაძე გიორგი

აგრარულ საკითხთა კომიტეტი

 

15.10.2019

28.10.2019

30.10.2019

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

 

16.10.2019

17.10.2019

28.10.2019

30.10.2019

3

ბენაშვილი გია

საფინანსო-საბიუჯეტო კომიტეტი

09.10.2019

 

თავდაცვისა და უშიშროების კომიტეტი

 

07.10.2019

4

ბეჟანიძე ლევან

ჯანმრთელობის დაცვისა და სოციალურ საკითხთა კომიტეტი

 

15.10.2019

16.10.2019

17.10.2019

5

ბესელია ეკა

საპროცედურო საკითხთა და წესების კომიტეტი

 

11.10.2019

იურიდიულ საკითხთა კომიტეტი

 

10.10.2019

11.10.2019

6

ბოკერია გიორგი

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

17.10.2019

28.10.2019

30.10.2019

7

ბოკუჩავა თინათინ

გარემოს დაცვისა და ბუნებრივი რესურსების კომიტეტი

 

28.10.2019

28.10.2019

ევროპასთან ინტეგრაციის კომიტეტი

 

11.10.2019

28.10.2019

8

გაჩეჩილაძე გიორგი

ევროპასთან ინტეგრაციის კომიტეტი

09.10.2019

11.10.2019

9

გეგიძე ბიძინა

გარემოს დაცვისა და ბუნებრივი რესურსების კომიტეტი

08.10.2019

 

10

გოგიჩაიშვილი ლევან

სპორტისა და ახალგაზრდულ საქმეთა კომიტეტი

 

11.10.2019

რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი

22.10.2019

 

11

გოგუაძე ნინო

იურიდიულ საკითხთა კომიტეტი

 

04.10.2019

12

გოცირიძე ელგუჯა

ჯანმრთელობის დაცვისა და სოციალურ საკითხთა კომიტეტი

28.10.2019

 

13

გოცირიძე რომან

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

07.10.2019

17.10.2019

 

14

გულორდავა გოგა

რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი

 

22.10.2019

15

დამენია ლაშა

რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი

22.10.2019

 

16

დასენი ისკო

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

 

07.10.2019

30.10.2019

საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტი

 

10.10.2019

17

ენუქიძე გოჩა

რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი

22.10.2019

 

18

ზოიძე აკაკი

ჯანმრთელობის დაცვისა და სოციალურ საკითხთა კომიტეტი

15.10.2019

 

19

ზურაბიანი ცოტნე

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის კომიტეტი

 

28.10.2019

საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტი

 

29.10.2019

20

თოლორაია ედიშერ

აგრარულ საკითხთა კომიტეტი

 

08.10.2019

15.10.2019

გარემოს დაცვისა და ბუნებრივი რესურსების კომიტეტი

 

08.10.2019

21

ინაშვილი ირმა

სპორტისა და ახალგაზრდულ საქმეთა კომიტეტი

 

04.10.2019

22

კანდელაკი გიორგი

ევროპასთან ინტეგრაციის კომიტეტი

 

11.10.2019

28.10.2019

საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტი

 

28.10.2019

29.10.2019

23

კაპანაძე სერგი

განათლების, მეცნიერებისა და კულტურის კომიტეტი

 

22.10.2019

29.10.2019

29.10.2019

30.10.2019

ევროპასთან ინტეგრაციის კომიტეტი

 

11.10.2019

22.10.2019

28.10.2019

24

კახიძე ოთარ

იურიდიულ საკითხთა კომიტეტი

 

24.10.2019

25

კილაძე სოფიო

იურიდიულ საკითხთა კომიტეტი

 

10.10.2019

11.10.2019

26

კოპალიანი კარლო

საპროცედურო საკითხთა და წესების კომიტეტი

 

03.10.2019

24.10.2019

რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი

22.10.2019

25.10.2019

24.10.2019

27

კოპაძე გიორგი

რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი

 

09.10.2019

10.10.2019

სპორტისა და ახალგაზრდულ საქმეთა კომიტეტი

 

04.10.2019

08.10.2019

11.10.2019

28

კოხრეიძე თეიმურაზ

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

 

11.10.2019

16.10.2019

17.10.2019

21.10.2019

29

კუჭავა კახაბერ

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

07.10.2019

11.10.2019

16.10.2019

17.10.2019

30

ლურსმანაშვილი კობა

რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი

10.10.2019

24.10.2019

25.10.2019

31

მაკრახიძე იოსებ

აგრარულ საკითხთა კომიტეტი

 

08.10.2019

32

მარშანია ადა

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის კომიტეტი

08.10.2019

 

33

მაჭავარიანი ენძელა

საპროცედურო საკითხთა და წესების კომიტეტი

 

11.10.2019

გარემოს დაცვისა და ბუნებრივი რესურსების კომიტეტი

 

08.10.2019

34

მეზურნიშვილი ირაკლი

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

 

30.10.2019

35

მელია ნიკანორ

თავდაცვისა და უშიშროების კომიტეტი

 

07.10.2019

16.10.2019

22.10.2019

28.10.2019

36

მკოიანი ენზელ

თავდაცვისა და უშიშროების კომიტეტი

 

07.10.2019

37

მოსიძე გიორგი

ევროპასთან ინტეგრაციის კომიტეტი

22.10.2019

 

38

მხეიძე პაატა

რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი

 

22.10.2019

39

ნარჩემაშვილი კობა

თავდაცვისა და უშიშროების კომიტეტი

 

28.10.2019

40

ნაყოფია კობა

სპორტისა და ახალგაზრდულ საქმეთა კომიტეტი

 

04.10.2019

11.10.2019

41

ნაცვლიშვილი ბექა

ევროპასთან ინტეგრაციის კომიტეტი

 

09.10.2019

11.10.2019

42

ნიკოლაიშვილი რამაზ

საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტი

 

21.10.2019

43

ნოზაძე სიმონ

განათლების, მეცნიერებისა და კულტურის კომიტეტი

 

08.10.2019

თავდაცვისა და უშიშროების კომიტეტი

 

07.10.2019

44

ოქრიაშვილი კახაბერ

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

21.10.2019

 

45

სამადაშვილი სალომე

საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტი

 

21.10.2019

28.10.2019

29.10.2019

46

სამხარაძე დიმიტრი

რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი

09.10.2019

 

47

სესიაშვილი ირაკლი

თავდაცვისა და უშიშროების კომიტეტი

 

07.10.2019

48

სონღულაშვილი დავით

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

11.10.2019

 

რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი

25.10.2019

 

49

ტუღუში გიორგი

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის კომიტეტი

 

28.10.2019

50

ფოფხაძე გედევან

განათლების, მეცნიერებისა და კულტურის კომიტეტი

22.10.2019

02.10.2019

11.10.2019

51

ფრუიძე ირინე

სპორტისა და ახალგაზრდულ საქმეთა კომიტეტი

 

04.10.2019

52

ქანთარია ალექსანდრე

განათლების, მეცნიერებისა და კულტურის კომიტეტი

30.10.2019

 

53

ქაცარავა სოფიო

ევროპასთან ინტეგრაციის კომიტეტი

22.10.2019

 

54

ქებურია ლელა

რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი

22.10.2019

 

55

ღვინიაშვილი გიორგი

იურიდიულ საკითხთა კომიტეტი

 

04.10.2019

10.10.2019

11.10.2019

56

შიოლაშვილი ირაკლი

აგრარულ საკითხთა კომიტეტი

 

22.10.2019

57

ჩიქოვანი მამუკა

რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი

10.10.2019

22.10.2019

 

58

ჩრდილელი ოთარ

თავდაცვისა და უშიშროების კომიტეტი

 

28.10.2019

59

ჩხეიძე ნატო

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

17.10.2019

 

60

წერეთელი გიორგი

ჯანმრთელობის დაცვისა და სოციალურ საკითხთა კომიტეტი

 

15.10.2019

16.10.2019

17.10.2019

61

წილოსანი ნინო

განათლების, მეცნიერებისა და კულტურის კომიტეტი

30.10.2019

 

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

 

16.10.2019

17.10.2019

30.10.2019

62

წულაია ივლიანე

საპროცედურო საკითხთა და წესების კომიტეტი

11.10.2019

 

63

ჭიაბერაშვილი ზურაბ

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

 

28.10.2019

30.10.2019

ჯანმრთელობის დაცვისა და სოციალურ საკითხთა კომიტეტი

 

28.10.2019

64

ჭიჭინაძე გივი

განათლების, მეცნიერებისა და კულტურის კომიტეტი

22.10.2019

 

65

ჭიჭინაძე დავით

საფინანსო-საბიუჯეტო კომიტეტი

 

30.10.2019

66

ხაბარელი შოთა

ევროპასთან ინტეგრაციის კომიტეტი

22.10.2019

 

67

ხაბაძე არჩილ

რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი

24.10.2019

09.10.2019

10.10.2019

68

ხოშტარია ელენე

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის კომიტეტი

 

08.10.2019

ჯანმრთელობის დაცვისა და სოციალურ საკითხთა კომიტეტი

 

09.10.2019

69

ხუბულური თენგიზ

სპორტისა და ახალგაზრდულ საქმეთა კომიტეტი

 

08.10.2019

11.10.2019

70

ხულორდავა თამარ

საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტი

 

10.10.2019

71

ჯაფარიძე ვიქტორ

თავდაცვისა და უშიშროების კომიტეტი

22.10.2019

 

72

ჯაში მარიამ

განათლების, მეცნიერებისა და კულტურის კომიტეტი

 

08.10.2019

ჯანმრთელობის დაცვისა და სოციალურ საკითხთა კომიტეტი

 

09.10.2019