empty

2019 წლის სექტემბერი

   

  კომიტეტების სხდომების გაცდენის მონაცემები

 

პარლამენტის წევრი

კომიტეტი

არასაპატიო მიზეზით გაცდენის თარიღი

საპატიო მიზეზით გაცდენის თარიღი

1

აბესაძე ირაკლი

იურიდიულ საკითხთა კომიტეტი

18.09.2019

 

2

ბაქრაძე დავით

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

26.09.2019

05.09.2019

3

ბეგაძე გიორგი

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

 

16.09.2019

23.09.2019

26.09.2019

4

ბენაშვილი გია

თავდაცვისა და უშიშროების კომიტეტი

 

26.09.2019

5

ბესელია ეკა

იურიდიულ საკითხთა კომიტეტი

18.09.2019

 

6

ბოკერია გიორგი

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

05.09.2019

 

7

ბოკუჩავა თინათინ

გარემოს დაცვისა და ბუნებრივი რესურსების კომიტეტი

05.09.2019

12.09.2019

ევროპასთან ინტეგრაციის კომიტეტი

26.09.2019

 

8

ბუკია გიგა

აგრარულ საკითხთა კომიტეტი

 

05.09.2019

9

გოგორიშვილი ხათუნა

საპროცედურო საკითხთა და წესების კომიტეტი

 

27.09.2019

საფინანსო-საბიუჯეტო კომიტეტი

 

24.09.2019

10

გოგუაძე ნინო

იურიდიულ საკითხთა კომიტეტი

 

30.09.2019

საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტი

11.09.2019

30.09.2019

11

გოცირიძე ელგუჯა

ჯანმრთელობის დაცვისა და სოციალურ საკითხთა კომიტეტი

16.09.2019

 

12

გოცირიძე რომან

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

05.09.2019

 

13

დანელია ოთარ

გარემოს დაცვისა და ბუნებრივი რესურსების კომიტეტი

 

26.09.2019

26.09.2019

14

ზურაბიანი ცოტნე

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის კომიტეტი

16.09.2019

30.09.2019

 

15

ინაშვილი ირმა

სპორტისა და ახალგაზრდულ საქმეთა კომიტეტი

30.09.2019

 

16

იონათამიშვილი რატი

იურიდიულ საკითხთა კომიტეტი

 

26.09.2019

17

კაკულია რომან

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

 

16.09.2019

18

კანდელაკი გიორგი

ევროპასთან ინტეგრაციის კომიტეტი

 

16.09.2019

19

კაპანაძე სერგი

განათლების, მეცნიერებისა და კულტურის კომიტეტი

 

24.09.2019

ევროპასთან ინტეგრაციის კომიტეტი

 

26.09.2019

20

კახიანი გიორგი

საპროცედურო საკითხთა და წესების კომიტეტი

 

16.09.2019

21

კახიძე ოთარ

იურიდიულ საკითხთა კომიტეტი

 

30.09.2019

22

კვაჭანტირაძე ზვიად

დიასპორისა და კავკასიის საკითხთა კომიტეტი

 

04.09.2019

23

კილაძე სოფიო

იურიდიულ საკითხთა კომიტეტი

 

18.09.2019

18.09.2019

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის კომიტეტი

 

16.09.2019

24

კობახიძე ირაკლი

დიასპორისა და კავკასიის საკითხთა კომიტეტი

 

26.09.2019

25

კოპალიანი კარლო

საპროცედურო საკითხთა და წესების კომიტეტი

 

27.09.2019

26

კოპაძე გიორგი

რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი

 

26.09.2019

27

კოხრეიძე თეიმურაზ

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

26.09.2019

 

28

კუჭავა კახაბერ

გარემოს დაცვისა და ბუნებრივი რესურსების კომიტეტი

 

30.09.2019

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

 

23.09.2019

30.09.2019

29

მათიკაშვილი დავით

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის კომიტეტი

 

16.09.2019

30

მაღრაძე გუგული

განათლების, მეცნიერებისა და კულტურის კომიტეტი

 

24.09.2019

31

მიქაძე გელა

იურიდიულ საკითხთა კომიტეტი

18.09.2019

 

32

მკოიანი ენზელ

თავდაცვისა და უშიშროების კომიტეტი

16.09.2019

 

33

მხეიძე დიმიტრი

ჯანმრთელობის დაცვისა და სოციალურ საკითხთა კომიტეტი

30.09.2019

 

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის კომიტეტი

30.09.2019

 

34

მხეიძე პაატა

თავდაცვისა და უშიშროების კომიტეტი

 

26.09.2019

35

ნაკაშიძე ილია

ჯანმრთელობის დაცვისა და სოციალურ საკითხთა კომიტეტი

30.09.2019

 

36

ნარჩემაშვილი კობა

თავდაცვისა და უშიშროების კომიტეტი

05.09.2019

 

37

ნაყოფია კობა

სპორტისა და ახალგაზრდულ საქმეთა კომიტეტი

04.09.2019

 

38

ნაცვლიშვილი ბექა

ევროპასთან ინტეგრაციის კომიტეტი

 

16.09.2019

16.09.2019

39

ნიკოლაიშვილი რამაზ

საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტი

 

04.09.2019

40

ნოზაძე სიმონ

თავდაცვისა და უშიშროების კომიტეტი

 

26.09.2019

41

ოქრიაშვილი კახაბერ

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

23.09.2019

 

42

სამადაშვილი სალომე

საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტი

04.09.2019

26.09.2019

30.09.2019

43

სამხარაძე დიმიტრი

რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი

26.09.2019

12.09.2019

44

სონღულაშვილი დავით

რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი

05.09.2019

12.09.2019

45

სულეიმანოვი აზერ

დიასპორისა და კავკასიის საკითხთა კომიტეტი

04.09.2019

 

46

ტრიპოლსკი ერეკლე

რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი

 

26.09.2019

47

ტუღუში გიორგი

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის კომიტეტი

 

05.09.2019

48

ფოფხაძე გედევან

განათლების, მეცნიერებისა და კულტურის კომიტეტი

10.09.2019

30.09.2019

 

49

ფრუიძე ირინე

ევროპასთან ინტეგრაციის კომიტეტი

 

30.09.2019

30.09.2019

სპორტისა და ახალგაზრდულ საქმეთა კომიტეტი

 

30.09.2019

50

ქაცარავა სოფიო

ევროპასთან ინტეგრაციის კომიტეტი

 

26.09.2019

საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტი

 

26.09.2019

51

ქვარაია მერაბ

რეგიონული პოლიტიკისა და თვითმმართველობის კომიტეტი

26.09.2019

 

52

ღვინიაშვილი გიორგი

იურიდიულ საკითხთა კომიტეტი

 

11.09.2019

17.09.2019

18.09.2019

18.09.2019

23.09.2019

24.09.2019

25.09.2019

26.09.2019

27.09.2019

30.09.2019

53

ყაველაშვილი მიხეილ

სპორტისა და ახალგაზრდულ საქმეთა კომიტეტი

 

30.09.2019

54

შალელაშვილი შოთა

საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტი

11.09.2019

30.09.2019

26.09.2019

დიასპორისა და კავკასიის საკითხთა კომიტეტი

 

13.09.2019

26.09.2019

55

შიოლაშვილი ირაკლი

აგრარულ საკითხთა კომიტეტი

 

05.09.2019

56

ჩრდილელი ოთარ

თავდაცვისა და უშიშროების კომიტეტი

16.09.2019

 

57

ჩხეიძე ნატო

დარგობრივი ეკონომიკისა და ეკონომიკური პოლიტიკის კომიტეტი

26.09.2019

30.09.2019

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის კომიტეტი

30.09.2019

 

58

ცქიტიშვილი დიმიტრი

საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტი

 

11.09.2019

59

წერეთელი გიორგი

საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტი

 

04.09.2019

26.09.2019

ჯანმრთელობის დაცვისა და სოციალურ საკითხთა კომიტეტი

 

04.09.2019

16.09.2019

60

წულაია ივლიანე

საპროცედურო საკითხთა და წესების კომიტეტი

16.09.2019

27.09.2019

 

61

ჭიჭინაძე გივი

განათლების, მეცნიერებისა და კულტურის კომიტეტი

 

24.09.2019

30.09.2019

62

ხოშტარია ელენე

ჯანმრთელობის დაცვისა და სოციალურ საკითხთა კომიტეტი

 

30.09.2019

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის კომიტეტი

 

30.09.2019

63

ხულორდავა თამარ

საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტი

 

11.09.2019

26.09.2019

64

ჯაფარიძე ვიქტორ

თავდაცვისა და უშიშროების კომიტეტი

16.09.2019

 

65

ჯაში მარიამ

განათლების, მეცნიერებისა და კულტურის კომიტეტი

 

24.09.2019

ჯანმრთელობის დაცვისა და სოციალურ საკითხთა კომიტეტი

 

16.09.2019