empty

2020 წლის იანვარი

 

კომიტეტების სხდომების გაცდენის მონაცემები

 

პარლამენტის წევრი

კომიტეტი

არასაპატიო მიზეზით გაცდენის თარიღი

საპატიო მიზეზით გაცდენის თარიღი

1

კანდელაკი გიორგი

საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტი

 

16.01.2020

2

კილაძე სოფიო

იურიდიულ საკითხთა კომიტეტი

 

31.01.2020

3

მირზოევი სავალან

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის კომიტეტი

 

21.01.2020

4

ტუღუში გიორგი

ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის კომიტეტი

21.01.2020

 

5

ფოფხაძე გედევან

იურიდიულ საკითხთა კომიტეტი

 

31.01.2020

6

წერეთელი გიორგი

საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტი

 

16.01.2020

ჯანმრთელობის დაცვისა და სოციალურ საკითხთა კომიტეტი

 

17.01.2020

7

წულაია ივლიანე

საპროცედურო საკითხთა და წესების კომიტეტი

20.01.2020

 

8

ხოშტარია ელენე

ჯანმრთელობის დაცვისა და სოციალურ საკითხთა კომიტეტი

 

17.01.2020